Szukasz tłumacza przysięgłego z Krakowa? Oto nasze propozycje

document-translation-and-verification-3451

Tłumacz przysięgły jest niezwykle pomocny w wielu sprawach. Taka osoba pomoże nam w przetłumaczeniu wielu skomplikowanych dokumentów, które mamy z zagranicy np.: dokumentów związanych z nabyciem samochodu. Każdy, kto szuka tłumacza przysięgłego z Krakowa, powinien przeczytać ten artykuł.

Biuro Tłumaczeń „Technitra” Kraków

Biuro to zajmuje się kompleksowymi tłumaczeniami, jednakże główną uwagę poświęca tekstom z dziedziny: nauka i technika. Biuro funkcjonuje od roku 2008 i w tych właśnie dziedzinach zyskało już pozytywną markę na rynku tłumaczeń. Pracują tam tłumacze, którzy są zarówno wykształceni pod kątem filologicznym, jak i też technicznym. Ich przekłady są profesjonalne i bardzo precyzyjne. Należy też zaznaczyć, iż biuro zajmuje się tłumaczeniami w obrębie ponad 40 języków. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przetłumaczeniem projektów technicznych lub innych dokumentów z dziedziny techniki i nauki, to udajcie się do biura „Technitra” w Krakowie na ulicę Studencką 6/8 (II piętro), zadzwońcie pod numer: +48 12 307 00 05 lub napiszcie na adres e-mail: biuro@technitra.pl. Ceny tłumaczeń pracownicy biura ustalają z klientami indywidualnie.

Pani Barbara Eidrigiewicz – tłumacz przysięgły języka angielskiego z Krakowa

Kancelaria Pani Barbary Eidrigiewicz zajmuje się kompleksową usługą tłumaczeń z zakresu języka angielskiego. W jej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: tłumaczenia ustne (na potrzeby rozmów handlowych, ślubów, spraw sądowych itd.), tłumaczenia pisemne zwykłe (życiorysy, umowy, streszczenia itd.), tłumaczenia pisemne specjalistyczne (teksty prawnicze i notarialne, teksty techniczne, dokumentacja medyczna itd.), tłumaczenia pisemne uwierzytelnione (administracyjne, sądowe, notarialne, dyplomy, dokumenty medyczne itd.). Kancelaria mieści się przy ul. Stradomskiej 15 (w podwórku) w Krakowie. Można również skontaktować się z nią telefonicznie +48 12 421 14 44 i 510 510 109 lub poprzez e-mail: kancelaria@tlumaczprzysiegly.net. Ceny tłumaczeń w zależności od rodzaju dokumentów do przetłumaczenia wahają się od 40 zł do 360 zł.

Biuro Tłumaczeń „Columbus” Kraków

Biuro tłumaczeń „Columbus” tworzy zespół profesjonalnych tłumaczy władających wieloma językami między innymi: angielskim, włoskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, duńskim, norweskim i wieloma innymi. Niniejsze biuro zajmuje się tłumaczeniem z zakresu: literatury, finansów, prawa, techniki oraz wielu innych tłumaczeń pisemnych oraz ustnych. Biuro „Columbus” specjalizuje się przede wszystkim w tłumaczeniach przysięgłych i technicznych. Zlokalizowane jest ono przy ulicy Basztowej 17 w Krakowie. Z biurem można również skontaktować się pod numerem telefonu +48 12 421 77 88 lub 504 20 66 40, albo drogą elektroniczną: biuro@columbus24.pl. Ceny w zależności od rodzaju i ilości tekstu wahają się od 30 zł do 90 zł.

Biuro Tłumaczeń Pani Anny Rydiger z Krakowa

Pani Anna Rydiger jest tłumaczem przysięgłym oferującym usługi z zakresu tłumaczeń z języka niemieckiego. W biurze tym można uzyskać tłumaczenia: dokumentów handlowych (umowy, udziały itd.), akty założycielskie, uchwały zarządów, akty notarialne, dokumenty bankowe, sprawozdania finansowe i raporty, dokumenty urzędowe (akty małżeństwa, urodzenia, świadectwa, dyplomy itd.), dokumenty samochodowe (prawa jazdy, karty pojazdów itd.), faktury. Biuro mieści się przy ul. Szewskiej 23 w Krakowie. Ponadto można skontaktować się z nim pod numerem tel. 602 244 017 lub drogą mailową: boguszynska@yahoo.de
Cennik w niniejszym biurze waha się w zależności od ilości i rodzaju dokumentów w kwotach od 35 zł do 45 zł.

„Polyland” – centrum wielojęzyczności z Krakowa

Centrum to oferuje szeroką gamę tłumaczeń w wielu językach między innymi w: rosyjski, angielski, niemiecki, arabski, hindi i wiele innych. W biurze można uzyskać pomoc w takich tłumaczeniach jak: tłumaczenie dokumentów medycznych i farmaceutycznych, tłumaczenie dokumentów prawnych i prawniczych, tłumaczenie dokumentów technicznych, tłumaczenie uwierzytelnione, tłumaczenie stron internetowych, tłumaczenie dokumentów handlowych, tłumaczenie dokumentów rekrutacyjnych, tłumaczenie dokumentów bankowych,tłumaczenia dokumentów z zakresu nauk humanistycznych, dokonywanie składów, korekt i redagowanie oraz tłumaczenia ustne. Biuro mieści się przy ul. Królewskiej 65a/1 (budynek Rise) w Krakowie. Ponadto można też skontaktować się z nim pod numerem
tel. 609 853 852 lub poprzez e-mail: bok@polyland.pl. Ceny w niniejszym biurze są uzależnione od ilości i rodzaju dokumentów do tłumaczenia oraz wahają się w kwotach od 32 zł do 100 zł.

Jak sami Państwo widzicie, tłumacze przysięgli są do Państwa dyspozycji w wielu przypadkach, bo przecież nie musicie znać biegle języków na tyle, by tłumaczyć np. skomplikowane dokumenty techniczne, czy też medyczne. Ponadto spokojnie można wejść na strony internetowe i znaleźć tam jeszcze wielu profesjonalistów, którzy chętnie Państwu pomogą w tłumaczeniach.

Możesz także zlecić tłumaczenia online. Zobacz jakie usługi oferuje firma zajmująca się tłumaczeniami: https://123tlumacz.pl/niemiecki/

Sprawdź również:
https://krakow-atrakcje.pl/przysiegly-krakowie-najlepszego/