Szukasz prezentu na święta dla mola książkowego?

christmas-3000059_960_720

Spójrzmy prawdzie w oczy, są ludzie, którzy czytają, a następnie są ludzie, którzy czytają z namiętnością! W świątecznym duchu wybraliśmy garść produktów dla tej drugiej grupy, aby uzupełnić ich już pełną bibliotekę.

Od skarpetek o tematyce literackiej do wysokiej jakości słuchawek doskonałych do audiobooków, a nawet przez klasyczne zakładki do książek 0 te prezenty mogą nie być tak łatwe do zakupienia jak kolejne książki, ale z pewnością osoby, które zostaną nimi obdarowane będą zadowolone.

Pomysł na prezent #1: Książka, która zamienia się w lampę

Kiedy jest zamknięte drewniane światło LED – wygląda jak zwykła książka. Ale kiedy jego strony są rozchylone, ciepłe promienie LED wybuchają błyskotliwym półkolem. Magnesy z przodu i okładka książki pozwalają na umieszczenie światła w różnych miejscach, nawet do góry nogami! Lampa jest bezprzewodowa i można ją ładować przez USB.

To fantastyczny pomysł na prezent!

Pomysł na prezent #2: Stylowa podstawka

Układanie książek w chwiejnych kolumnach nie jest najlepszym sposobem na ich uporządkowanie. Daj swojemu molowi książkowemu podstawkę, która dodaje szyku na półce – to modny i elegancki sposób na utrzymanie porządku.

W internecie znajdziesz pełno takich fajnych akcesoriów!

Pomysł na prezent #3: Zapachowa świeca

Jeśli kupujesz prezenty dla mola książkowego, są szanse, że przynajmniej raz widziałeś jak on bądź ona wpychali nos w książkę.

Świeca o zapachu przypominającym książkę pozwala im wygrzewać się w tym leśnym zapachu i nadal trzyma twarz wystarczająco daleko, by móc przeczytać książkę – super opcja!

Kup taką świecę a bliska Ci osoba będzie zachwycona!

Pomysł na prezent #4: czytnik

E-Czytniki to najlepsze sposoby, aby przeczytać tyle książek, ile chcesz, bez nadmiernego przeładowania półki. Co więcej, pozwalają molowi pobrać dowolną książkę w dowolnym momencie, gdy zdecyduje się ją przeczytać.

Jeśli osoba, której prezent kupujesz, uwielbia książki papierowe, może przynajmniej wypróbować wersję elektroniczną. Możesz po prostu stworzyć konwersję – a kto co z tego wyniknie?

Pomysł na prezent #5: dodatek dla e-czytnika

Jeśli dana osoba ma już e-czytnik (lub chcesz się upewnić, że nie dasz jej nowego), zastanów się nad stojakiem. Są one wspaniałymi prezentami, ponieważ są mało ryzykowne, praktyczne, a nawet nieco osobiste – jeśli masz pomysł na osobisty projekt.

Kup takie akcesorium z motywem ulubionej książki!

Pomysł na prezent #6: zakładka do książki

jednak nie idź w te zwykłe i klasyczne – warto zainwestować trochę więcej w coś co na pewno ucieszy osobą obdarowana – zobacz dla przykładu jaka piękna zakładka do książek w super cenie!

Pomysł na prezent #7: wysokiej jakości słuchawki do słuchania audiobooków

Te elementy ładnie łączą się z innymi pomysłami powyżej, jeśli osoba, dla której kupujesz, nie chce odtwarzać książek audio przez głośnik zewnętrzny. Jedną z najlepszych opcji dla słuchawek zapewniających wspaniałe wrażenia słuchowe w przystępnej cenie są słuchawki hybrydowe Xiaomi Mi. Naprawdę sporo moli książkowych z nich korzysta!