Szukanie sukienki na 100dniówkę – porady dla… mam!

krakow nananowa

Ach! Ten magiczny czas – już wkrótce w krakowskich liceach zaczną się studniówki! Niezależnie od tego, czy Twoja córka idzie z grupą przyjaciół, swoją prawdziwą miłością, czy chłopakiem, który wysłał tuzin róż do twojego domu z prośbą o to, by mu towarzyszyła – twoja córka będzie potrzebowała sukienki. Oznacza to, że wycieczka na zakupy po sukienkę studniówkę odbędzie się w najbliższej przyszłości….

To poważna sprawa, znaleźć idealną sukienkę na studniówkę. Nawet najbardziej wyluzowana mama i najbiedniejsza nastolatka mogą zostać oszołomione tym co zastaną. Z upływem dnia ciśnienie rośnie, sukienki na studniówkę sklep online atakują z każdej strony. Niektóre dziewczyny mogą być zdezorientowane i przytłoczone wielością możliwości. Inne będą rozpaczać, że nic się im nie podoba. Niezależnie od przypadku, w czwartym lub piątym sklepie, panika może zacząć się pojawiać, a emocje mogą zacząć dochodzić do głosu. Ale nie musi tak być. Dzięki kilku strategiom i odrobinie przygotowania, ty i twoja córka możecie przejść przez rytuał przejścia stosunkowo spokojnie.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w pełni wykorzystać ten dzień zakupów i miło go spędzić z córą.

1. Odpocznij!

Szukanie sukienki na studniówkę może trwać cały dzień. Dosłownie! Tak więc, będziesz chciała wcześnie zacząć. Będziesz także chciała być czujna przez całe zakupy. Musisz być cały czas czujna w odniesieniu do długości, dekoltu i tak dalej. W ciągu dnia zobaczysz szeroki wybór sukienek i łatwo się zdezorientować. Potrzeba ci mentalnej ostrości, aby twoja córka mogła liczyć na Twoją pomoc podczas spotkania z tymi wszystkimi sukienkami gdy próbuje ustalić, czy lepiej wyglądać będzie w błękitach, różach czy czerni.

2. Zjedz dobre śniadanie.

Pomyśl o pieczywie pełnoziarnistym i wysokiej zawartości białka. Istnieje bardzo duża szansa, że nie będziesz miała czasu na lunch, a te precle z kiosku w centrum handlowym oferują niewiele środków na utrzymanie siły. I nie zapomnij się nawodnić!

3. Załóż wygodne buty.

Jest to konieczne. Nie możesz pozwolić sobie na pozostanie w tyle. Twoja córka to wykorzysta by znaleźć najkrótszą możliwą sukienkę!

4. Wezwij posiłki.

Najlepsza przyjaciółka twojej córki. Twój najlepszy przyjaciel. Twoja siostra. Twoja matka. Twoja manikiurzystka. Twoja pani z poczty! Gwarantuję ci, że w którymś momencie dnia, pomimo twoich najlepszych starań i przygotowania, twoje oczy będą domagały się odpoczynku. Kiedy tak się stanie, udział innej osoby w przedstawieniu opinii będzie nieoceniony.

5. Zadbaj o zestaw akcesoriów pomocnych na zakupach.

Przekąski – znowu, nie ma czasu na lunch.

  • Akcesoria do włosów – nie możesz podjąć w pełni świadomej decyzji, chyba że możesz eksperymentować z różnymi fryzurami.

  • Materiały do czytania, które pozwolą ci zająć, gdy córka będzie w przymierzalni – czasopismo, gazeta, książka. Cokolwiek to jest, najprawdopodobniej będziesz w stanie to przeczytać przed końcem dnia.

  • Coś na uspokojenie – gdy zobaczysz metkę…

Poza tym będzie na pewno przyjemnie – powodzenia!