Szkoły filmowe w Krakowie – tutaj możesz uczyć się od najlepszych!

krakowska-szkola-filmowa

Kraków to miasto od dziesięcioleci kojarzone z filmem i znanymi postaciami z jego historii. Może właśnie dlatego istniejące tutaj szkoły filmowe cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich zainteresowanych dołączeniem do zaszczytnego grona znanych polskich filmowców.

Jeżeli film jest Twoją pasją, największą miłością oraz życiem, na pewno nie raz zastanawiałeś się, którą szkolę filmową wybrać i dlaczego warto powierzyć swoją edukację konkretnej jednostce.

Kraków znajduje się w czołówce miast akademickich w Polsce nie tylko ze względu na szereg znakomitych uczelni prywatnych i państwowych, ale przede wszystkim sam klimat miasta, który na pewno udzieli się każdemu studentowi kierunków artystycznych także związanych z filmem i innymi sztukami audiowizualnymi.

Dodatkowo Kraków to magiczne miasto, na którego ulicach spotkasz wiele znanych ze szklanego ekranu twarzy, dlatego studia w Krakowie na pewno przysporzą Ci wielu inspiracji. Jeżeli postawisz na naukę w szkole filmowej, której kadra to znani, lubiani i szanowani nie tylko w Polsce, ale także za granicą praktycy dostaniesz wyjątkową szansę nauki od najlepszych oraz dodatkowo nawiążesz liczne i procentujące w przyszłości znajomości, a także pokażesz swój talent osobom, które najlepiej zweryfikują Twoje umiejętności, a także przekażą Ci cząstkę swojej wiedzy i doświadczenia.

Który kierunek nauczania wybrać?

Branża audiowizualna daje możliwość spełniania się w wielu różnorodnych zawodach, dlatego warto wybrać szkołę filmową, która gwarantuje kompleksowy rozwój w interesującej Cię branży. Wyjątkowo ciekawą ofertę kształcenia przygotowała Krakowska Szkoła Filmowa Akademia Multi Art, gdzie mogą kształcić się zarówno zawodowcy, jak i amatorzy. Dzięki możliwości uczestniczenia w wykładach z najlepszymi Mistrzami kina zyskasz coś więcej niż tylko dostęp do interesującej Cię wiedzy – pracując z najlepszymi, szybko zrozumiesz, że film wymaga nie tylko talentu, ale także ogromnego samozaparcia, mocnego kręgosłupa moralnego oraz kreatywności, której w Akademii Multi Art nikt nie będzie Tobie zabraniał.

Dlaczego warto zawierzyć swoją edukacje Akademii Multi Art?

Akademia Multi Art to nie tylko szkoła filmowa, która pozwoli Ci rozwijać indywidualne pasje oraz zainteresowania. Placówka założona przez Piotra Lenara pozwala kształcić się we wszystkich dziedzinach przemysłu filmowego, dzięki czemu masz ogromną szansę wybrać kierunek dopasowany idealnie do Twoich indywidualnych potrzeb. Akademia Multi Art. zapewnia możliwość nauki na kierunkach stacjonarnych i niestacjonarnych oraz daje możliwość wypożyczenia sprzętu filmowego, na którego zakup nie stać większości rozpoczynających naukę studentów. Jeżeli zależy Ci na zdobyciu doświadczenia i zawodu, a nie jedynie dyplomu to już dziś wejdź na stronę akademiamultiart.pl i zapoznaj się z ofertą najlepszej w Krakowie szkoły filmowej, w której będziesz mieć okazję nauki od znanych w świecie kina osób oraz zyskasz wiedzę, gwarantującą, że bez problemu rozpoczniesz pracę na planie z pokaźnym portfolio dotychczas wykonywanych projektów!