Suknia ślubna Twoich marzeń

suknie ślubne - anna kara

Organizacja wesela to ogromne wyzwanie dla każdej Młodej Pary. Jedną z ważniejszych kwestii jest dobór odpowiednich strojów ślubnych. Panny Młode bardzo często mają problem z wyborem odpowiedniej kreacji. Jak wybrać tą jedną jedyną? Oto kilka wskazówek, które znacznie ułatwią poszukiwania. Na początek warto ustalić swój budżet. Ceny sukni ślubnych wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych, a więc tak zwane widełki cenowe są naprawdę bardzo szerokie. Każda pani znajdzie coś dla siebie…

Dlaczego warto ustalić maksymalną kwotę, jaką jesteśmy w stanie wydać na suknię ślubną? Po pierwsze warto uświadomić sobie, że tę wyjątkową kreację będziemy miały na sobie maksymalnie dwa razy w życiu na sobie. W czasie wesela i ewentualnie w trakcie sesji zdjęciowej. Dodatkowo unikniemy sytuacji, gdy wpadnie nam w oko suknia, na którą nie będziemy mogły sobie pozwolić. Po drugie nasza kreacja musi być dopasowana do naszej figury i osobowości. Powinna sprytnie maskować niedoskonałości naszej sylwetki i podkreślać to, co w nas najpiękniejsze. Warto przymierzyć różne suknie ślubne . Nawet fasony, których na początku nie brałyśmy pod uwagę… Możemy bardzo miło się zaskoczyć.

Suknia ślubna musi idealnie leżeć na naszej sylwetce, ale to oczywiście nie wszystko. Musimy się też w niej dobrze czuć. Wszak prawdopodobnie przetańczymy w niej całą noc. Dlatego nasza kreacja nie powinna być zbyt ciężka, nie może też krępować ruchów. Suknia powinna tez pasować do naszej osobowości. Nie możemy się w niej czuć, jak w przebraniu czy teatralnym kostiumie.

Jak znaleźć suknię ślubną idealnie dopasowaną do naszej sylwetki?

Warto wiedzieć, że mało która kobieta może pochwalić się nienaganną sylwetką. Na szczęście praktycznie z każdą niedoskonałością można sobie dość łatwo poradzić… Jeżeli zdecydujemy się na gotową suknię ślubną, to krawcowa bez problemu dopasuje ją do naszej figury i będziemy wyglądać niczym gwiazdy filmowe. Inna świetna opcja to suknia ślubna szyta na miarę. Oczywiście taka kreacja jest zdecydowanie droższa.

Warto też zainwestować w bieliznę dobrej jakości. Pomoże ukryć nadmiar kilogramów czy powiększy zbyt mały biust. Idealna bielizna ślubna powinna nie tylko podkreślać nasze atuty, ale też nie może być widoczna. Jaki kolor będzie najbardziej odpowiedni? Większość z nas oczywiście powie, że biały. Ale nie jest to do końca prawda. Biała bielizna może prześwitywać pod białym materiałem sukni ślubnej. W takim przypadku zdecydowanie lepiej sprawdzi się ta w kolorze cielistym.