Substancja MK- 677 – dlaczego tak popularna wśród kulturystów?

Przechwytywanie

MK-677 jest to substancja pobudzająca wydzielanie hormonu wzrostu (GHS), czyli związek, który działa pobudzająco na wydzielanie hormonu wzrostu i jest bardzo popularny wśród kulturystów i sportowców. Zazwyczaj organizm potrzebuje hormonów wzrostu do optymalnej pracy, a ponadto odgrywa istotną rolę w rozwoju tkanek i mięśni. W związku z tym pomaga zwiększyć gęstość kości, zapobiegać zanikowi mięśni, leczyć niedobory hormonalne u dorosłych i dzieci oraz zmniejszać otyłość.

Co więcej, nie jest ani sterydem, ani SARMS, mimo że często jest sprzedawany razem z innymi SARMS, ale niepeptydowym agonistą receptora greliny. Tak więc zwiększa poziom hormonów wzrostu, naśladując działanie hormonu greliny plus wiąże się w mózgu z receptorem greliny (GHSR). Aktywowany GHSR stymuluje mózg do uwalniania hormonu wzrostu. GHSR zlokalizowane są w obszarach mózgu, które kontrolują:

  • nastrój,

  • apetyt,

  • rytmy biologiczne,

  • przyjemność,

  • funkcje poznawcze,

  • pamięć.

Tak więc MK 677 sklep – Ibutamoren może następnie wpływać również na te funkcje.

Cykl MK-677

Według badań optymalna dawka MK-677 waha się od 20 do 30mg. Dodatkowo osoby, które stosowały więcej niż 30 mg Ibutamorenu dziennie, nie osiągnęły lepszych wyników. Jednak długość cyklu jest zwykle ważniejsza niż dawkowanie; dlatego istotne jest, aby okres użytkowania MK-677 został przedłużony. Dzieje się tak, ponieważ umożliwia to stopniowe gromadzenie się hormonu wzrostu w ciele użytkownika, a może to potrwać kilka tygodni, zanim zacznie się odczuwać jakiekolwiek efekty.

Idealny cykl dawkowania powinien wyglądać następująco:

-Początkującym zaleca się rozpoczęcie od 10 mg, aby najpierw sprawdzić, czy lek powoduje jakiekolwiek niepożądane skutki.

-Dzienna dawka 20-25mg na cykl krótkotrwały trwający od 10 do 12 tygodni. Niemniej jednak niektórzy twierdzą, że 12-tygodniowy okres jest zbyt krótki, aby ktokolwiek mógł zdać sobie sprawę z istotnych korzyści wynikających ze stosowania Ibutamorenu.

-W przypadku cyklu trwającego około 6 miesięcy, zacznij od dziennej dawki 10 mg przez kilka tygodni, a następnie zwiększaj do 15 mg dziennie przez pozostały okres.

-Dla profesjonalnych kulturystów wychodzących poza cykl, idealna jest dzienna dawka 50 mg przez 8 tygodni. Ta dawka nie jest jednak zalecana.

Zwykle Ibutamoren ma 24-godzinny okres półtrwania, co oznacza, że użytkownik musi przyjmować dzienną dawkę przynajmniej raz dziennie. Niemniej jednak, pojedyncza dawka może spowodować natychmiastowy wzrost poziomu hormonu wzrostu, powodując w konsekwencji uczucie zmęczenia lub letargu. Dlatego, aby tego uniknąć, zaleca się podzielić dawkę i przyjmować ją dwa razy dziennie lub tuż przed pójściem spać, aby zapewnić sobie lepszą noc i nie wpływać na aktywność w ciągu dnia.

Zalety MK-677

Zwykle Ibutamoren reguluje homeostazę, umożliwiając w ten sposób organizmowi pozyskiwanie energii ze zmagazynowanych rezerw tłuszczu. Podobnie zmniejszona aktywność receptorów somatostatyny gwarantuje, że nie ma całkowitej utraty mięśni. Z tego powodu jest to postrzegane jako jeden z najlepszych związków rozkładu ciała podczas cyklu cięcia. Dodatkowo pomaga zachować mięśnie nawet podczas spalania tłuszczu, a jedyne, na co trzeba uważać, to intensywne napady głodu.