Strzelnica sportowa jako forma rozrywki dla turystów w Krakowie

shooting-range-2451669_1280

Jedną z cech charakterystycznych Krakowa jest to, że jest to jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w naszym kraju. Nie ma się więc czemu dziwić, że powstaje w nim coraz więcej atrakcji, które przynajmniej częściowo są skierowane właśnie do wycieczek i osób z zagranicy. Jedną z nich na pewno jest strzelnica Cracow Shooting Academy.

Czy rozrywka tego typu jest odpowiednia dla osób, które odwiedzaj nasze miasto? I czy jest dla nich atrakcyjna? Naszym zdaniem zdecydowanie tak! Czemu? Już odpowiadamy.

Szeroka oferta

Sama strzelnica posiada niezwykle rozbudowaną ofertę. Znajdziemy w niej nie tylko szkolenia strzeleckie, ale również ofertę skierowaną stricte dla firm. Naszym zdaniem jednak tą, która najbardziej odpowiada zagranicznym gościom, jest ta trzecia – a mowa w tym wypadku o ofercie na wieczory kawalerskie.

Wiele grup turystycznych, które trafiają do Krakowa, to właśnie męskie wycieczki, które przyjeżdżaj do nas właśnie w celu świętowania tego wyjątkowego dnia. Nie ma w tym nic dziwnego, sami Polacy również chętnie wyjeżdżają w tym celu za granice, popularna jest, chociażby, Praga.

Co ważne, oferta na wieczór kawalerski to nie zwykłe strzelanie do celu, lecz przede wszystkim nauka posługiwania się bronią oraz strzelania dla przyszłego Pana Młodego. Bez wątpienia taka umiejętność jest typowo męska, więc nie ma się co dziwić, że jego przyjaciele decydują się na taką atrakcję w takich okolicznościach. Później samo strzelanie również dostarcza ogromu adrenaliny, co oczywiście jest jak najbardziej wskazane.

Nic więc dziwnego, że oferty tego typu są często poszukiwane przez turystów.

Wakacyjne zmiany

Jednak nie tylko wieczory kawalerskie są dobrą okazją, aby zdecydować się na naukę strzelania. Sam wakacyjny wyjazd, czy to z przyjaciółmi, czy z rodziną, jest równie dobrym powodem. W końcu nie każdy na co dzień może mieć dostęp do strzelnicy tego typu, sam okres wakacyjny również sprzyja posiadaniu wolnego czasu, który po części można spożytkować właśnie na naukę czegoś nowego, w tym strzelania.

Strzelnica i wybór broni

Cracow Shooting Academy to miejsce naprawdę okazałe, powierzchnia tego obiektu to bowiem aż 15a! Główną jego częścią są zakryte stanowiska (a jest ich kilkadziesiąt!) do strzelania z odległości 25m i 50m. Jeżeli natomiast ktoś oczekuje prawdziwych wyzwań, może liczyć na oś strzelecką, której długość wynosi aż 100m!

Miejsce to jest niezwykle popularne wśród krakowskich (i nie tylko!) fanów strzelectwa. Spotykają się tam oni często, a dodatkową atrakcją może okazać się, chociażby, miejsce na wspólnego grilla.

Każdy, kto zdecyduje się na ofertę strzelnicy z Pasternika, może być pewnym, że będzie pod wrażeniem asortymentu broni, który się tam obecnie znajduje. Zaczynając od broni krótkiej (jak Glock 19 czy 17, lub Colt 1911), przechodząc przez pistolety maszynowe (CZ Scorpion czy popularne MP5), docierając aż do shotguna, karabinu snajperskiego AR-15 a kończąc na takich karabinach maszynowych, jak AK-47. Pamiętajcie – to tylko fragment całej oferty, spis wszystkich pistoletów oraz karabinów znajdziecie na stronie internetowej strzelnicy – www.Shootingcracow.com.

Jak widać, niezależnie od upodobań i wymagań klientów, strzelnica ma w swojej ofercie broń, która na pewno zadowoli nawet tych najbardziej wymagających.

Broń do wyboru

O ile w przypadku wieczorów kawalerskich, oferta jest omawiana indywidualnie, o tyle każdy z klientów może skorzystać ze standardowej oferty strzelnicy. Co ważne, w tym wypadku możemy zdecydować się zarówno na opcję podstawową (najniższa z nich, Basic, składa się z 30 strzałów z takich broni jak Colt 1911, MP5 oraz Glocka), jak i pięć bardziej rozbudowanych pakietów. Im wyższy zestaw, tym więcej strzałów otrzymujemy i tym więcej rodzajów broni będziemy trzymali w rękach.

W przypadku pakietu Badass oddamy aż 70 strzałów, m.in. z takich broni, jak AK-47 czy rewolweru Magnum. I w tym przypadku więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej.

Jak widać, jest w czym wybierać. Ofertę zdecydowanie polecamy zarówno klientom z Polski, jak i również z zagranicy. Jeżeli wiesz, że Twoi znajomi poszukują w Krakowie atrakcji na poziomie, wspomnij im, że w Cracow Shooting Academy czekają na nich wspaniałe emocje!

shooting range Krakow