Zakupy w stacjonarnym dziecięcym centrum handlowym w Krakowie

krakow-entliczek

Sklepy dziecięce mają wiele lokalizacji w kraju, dlatego dostęp do takich sklepów jest bardzo ułatwiony.

Są to różnego rodzaju sklepy, często prowadzone przez całe rodziny, a celem, a zarazem misją takich sklepów jest spełnianie oczekiwań współczesnych rodziców. Rodzice chcą zapewnić swojemu dziecku przyjazny świat, kiedy przyjdzie na świat, dlatego skrupulatnie zaopatrują się w wiele produktów potrzebnych dla noworodka.

Lista zakupów może być długa, ale chodzi tutaj o wózek głęboko-spacerowy, łóżeczko lub kołyskę, akcesoria potrzebne do pielęgnacji jak miejsce do kąpieli jak wanna, przewijak, pieluszki, kremy pielęgnacyjne, nawilżające. Ważnym elementem wyprawki jest także odpowiedni fotelik samochodowy, który będzie kompatybilny z posiadanym samochodem. Na liście wyprawki znaleźć także można ubranka, kocyk, rożek do noszenia noworodka. Wszystkie wymienione akcesoria można kupić obecnie już w jednym sklepie dla dzieci.

W sklepach dziecięcych nie brakuje także różnego typu zabawek dla dzieci małych jak i dużych. Dzieci mogą wybierać różne zabawki spośród szeroko dostępnej oferty sklepu, bo prawdziwym marzeniem dzieci jest wybranie najwspanialszej zabawki z wypełnionej półki pełnej zabawek.

Zabawki dla dzieci najmniejszych, czyli 0-2 lata to: różne zabawki interaktywne, czyli takie, które grają, śpiewają, liczą i uczą wraz z dzieckiem przy użyciu różnych przycisków, gry edukacyjne jak duże puzzle, grzechotki, piramidki z kółek, maskotki.

Zabawki dla dzieci od 3-5 lat to: różnego rodzaju puzzle, gry familijne dla maluchów, pojazdy, lalki większe i mniejsze, klocki Lego Duplo i inne.

Zabawki dla dzieci od 6-8 lat to: lalki mniejsze i większe, Lego City, Friends, puzzle 100 i więcej elementów, gry edukacyjne, kreatywne, ciastolina, karty do gry, pojazdy sterowane i inne.

Zabawki dla dzieci 9+ to: pojazdy zdalnie sterowane, szablony do zabaw, pisanie i zmywanie, liczenie, mozaiki, klocki konstrukcyjne (drobne elementy), lalki, akcesoria, twister, scrabble i inne zabawki, których wybór jest znacznie większy niż w kategorii zabawek dla dzieci od 0-2 lat.

Zapraszany na zakupy do dziecięcego centrum handlowego Entliczek w Krakowie, ul. Dobrego Pasterza 122.