Sklep z biżuterią – Galeria Lagos

1972519_735566269810371_1610065283_n

Nasza wieloletnia pasja minerałami i skałami pozwala nam wykonywać biżuterię najwyższej jakości. Zbieramy dla Państwa minerały o najrzadszych szlifach, pochodzące z całego świata. Od kilku lat gromadzimy półprodukty do produkcji biżuterii, którą mamy aktualnie w ofercie. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo docenić naszą pracę oraz czas włożony w wytwarzanie unikalnej biżuterii. Od lat obserwujemy, że biżuteria ręcznie robiona cieszy się coraz większą popularnością. Klienci bowiem w coraz większym stopniu cenią sobie to co unikalne, nieszablonowe i spersonalizowane. Biżuteria na zamówienie jest odpowiedzią na wszystkie te oczekiwania.

Od 2009 roku mogą nas Państwo spotkać na rozmaitych giełdach oraz wystawach. Wykorzystujemy kierunkowe wykształcenie, wiedzę gemmologiczną, mineralogiczną, a także liczne ciekawostki o minerałach do tworzenia niepowtarzalnej biżuterii. Nasze produkty to doskonale dopasowane naszyjniki, komplety, kolczyki, bransoletki z kamieni oraz wisiorki. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo również nietypową biżuterię z Mokume – gane.

Od 01.07.2011 roku Kraków jest miastem, w którym posiadamy naszą siedzibę. Można nas znaleźć w galerii przy ulicy Długiej 74 oraz na wielu giełdach i wystawach w całej Polsce. Jeżeli zechcą Państwo sprawdzić gdzie odbędą się najbliższe z nich zapraszamy do zakładki Wydarzenia.

Strona internetowa: http://galerialagos.pl/