Sala konferencyjna na konferencje powyżej 250 osób przy rynku w Krakowie

15

Czeka Cię organizacja dużej konferencji w Krakowie? Podpowiemy czego szukać! Przede wszystkim upewnij się, że wielkość sali konferencyjnej odpowiada liczbie delegatów i wymaganemu układowi miejsc do siedzenia. Nie ulegaj pokusie, aby zmusić ludzi do siedzenia w stylu teatralnym, kiedy muszą robić notatki i korzystać z laptopów i iPadów. Podobnie sala konferencyjna, która jest zbyt duża dla liczby delegatów, straci intymność wymaganą do interakcji i dzielenia się pomysłami. Jeśli szukasz uniwersalnego rozwiązania centrum konferencyjnego przy krakowskim rynku, polecamy rozważyć Hotel Galaxy****. Ten wyjątkowy hotel zlokalizowany jest w pobliżu Starego Miasta, oferując tym samym wspaniałe atrakcje małopolskiej stolicy.

Centrum konferencyjne

Szczegółowy plan sal konferencyjnych Hotelu Galaxy znajdziesz na stronie internetowej http://www.salekonferencyjne.pl/miasto/krakow/. Przez wzgląd na szybki rozwój przedsiębierczości w Krakowie oraz całej Polsce, obiekt dostosował się do potrzeb klientów i oferuje sale konferencyjne o najwyższym standardzie, gwarantując komfort wszystkim uczestnikom spotkań biznesowych. Sale konferencyjne udostępniają nowoczesny sprzęt multimedialny, ponadto istnieje możliwość dostosowania przestrzeni przez różne ich układy. Centrum konferencyjne zajmuje ogólnie powierzchnię 1550m2. W jego skład wchodzi ogromna sala konferencyjna Galaxy, którą można dzielić, uzyskując w ten sposób 6 niezależnych sal. 2 sale plenarne na konferencje pomieszczą aż do 500 osób w układzie teatralnym.

Noclegi, restauracja i SPA

Hotel Galaxy dysponuje 205 pokojami typu Standard, Business Class i Suite, co daje łącznie 459 miejsc noclegowych. Restauracja Andromeda Alfa słynie ze wspaniałego Szefa Kuchni, specjalizującego się w daniach tradycyjnej kuchni polskiej. Jeśli ciało zapragnie odpoczynku, Hotel Galaxy oferuje również skorzystanie z usług tutejszego kompleksu Wellness&SPA z basenem, jacuzzi, gabinetami do masażu, saunami oraz centrum fitness.

Trudno o lepszą salę konferencyjną dla dużych konferencji w centrum Krakowa!

Jeśli interesują Cię obiekty nie tylko z Krakowa, ale z całego województwa małopolskiego to sprawdź nasze zestawienie – http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/malopolskie/.