Jak rozpoznać skórzaną teczkę wysokiej jakości?

bag-1868758_1280

Naszym zdaniem nic nie może przebić piękna i trwałości prawdziwych wyrobów skórzanych. Wygląd i zapach garbowanej roślinnie skóry licowej w każdym calu podkreśla klasę i elegancję. Kiedy inwestujesz w włoską skórzaną torbę, wiedza, na co zwrócić uwagę, pozwoli uniknąć zakupu tanich, a nawet podrabianych towarów na lokalnym rynku czy w internecie.

Terminologia skórzana

“Autentyczny.” “Prawdziwy.” Wyroby skórzane posiadają wiele etykiet. Chociaż nawet jeśli któreś z tych słów opisują produkty wykonane ze skóry, nie uwzględniają one jakości. Aby mieć pewność, że Twoja torba lub kurtka są warte swojej ceny, powinieneś wiedzieć, co naprawdę oznaczają etykiety. Na przykład, prawdziwa skóra, z naszego doświadczenia wiele razy odnosi się do tańszej jakości skóry, która może być krucha.

Jeśli chcesz tego, co najlepsze, poszukaj etykiet ze skórą licową. Pełne ziarno to górna warstwa skóry, która ma naturalne przebarwienia. Jest to najsilniejsza i najbardziej elastyczna część skóry. Po pokrojeniu surowej skóry na pół górna warstwa ma pełne ziarno, a dolna warstwa jest czasami nazywana warstwą „podzieloną”. Dobrej jakości dwoiny są używane do produkcji skór wysokiej jakości gdzie producenci działają używając garbników roślinnych do upiększenia naturalnych pełnych ziaren skóry. Unikaj produktów z etykietami z napisem „skóra lakierowana”, „skóra licowa” lub „skóra klejona”. Wszystkie te są zwykle wykonane ze skrawków skóry, które zostały zmielone i sklejone ze sobą – podobnie jak płyta wiórowa.

Skóra licowa ma głęboki, bogaty odcień, który z czasem staje się piękniejszy. Wykonany jest z najlepszej części skóry, ze wszystkimi nieodłącznymi niedoskonałościami i twardością skóry. Ma również miękkość i patynę, których nie można powielić, i prawdopodobnie będzie wyglądać lepiej z każdym kolejnym rokiem posiadania.

Przestudiuj projekt

Jeśli kupujesz torbę lub teczkę, jest szansa, że zobaczysz jak na nią wpływa codzienne użytkowanie. Nawet najlepsza skórzana teczka lub odzież jest tak dobra, jak jej konstrukcja. Kupując przedmioty skórzane, zwróć uwagę na jakość sprzętu – klamry, zamki błyskawiczne, uchwyty i paski. Czy są zbudowane z trwałych materiałów? Czy pasek lub rączka są wykonane z tego samego gatunku skóry co reszta torby? Czy szwy są podwójnie zszyte mocną nicią?

Poznaj swoje źródło

Jeśli kupujesz osobiście, czy to w lokalnym sklepie, czy u sprzedawcy ulicznego, gdzie jest https://www.belveder.com.pl/marki/galanteria-krakow/ będziesz mieć okazję dotknąć torbę i sprawdzić szczegóły. Kupowanie przez Internet powinno wzmagać ostrożność. Działaj tylko z dostawcami, którzy mają dobrą reputację, długą historię biznesu i identyfikowalną obecność online. Użyj funkcji na stronie internetowej, aby powiększyć i zobaczyć produkt z bliska, przeczytać recenzje produktów i porozmawiać z obsługą klienta.

Jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz wysokiej jakości teczkę z najlepszej skóry, sprawdź torby skórzane które cieszą się nieskalanymi opiniami innych klientów.