ROLTIS – rolety Kraków

rolety-zaluzje-krakow3

Klienci firm budowlanych, wykończeniowych oraz trudniących się wyposażaniem wnętrz, kładą coraz większy nacisk na wysoki standard stosowanych materiałów i wykonywanych prac. Oprócz aspektów wizualnych, stawia się też na funkcjonalność, podwyższoną żywotność oraz komfort użytkowania. W poszukiwaniu odpowiednich wykonawców – łatwo wpaść w pułapkę „najniżej ceny”, za jaką zazwyczaj kryją się mało solidne firmy, które oferują produkty gorszej jakości. Z całą pewnością warto postawić na firmę, która funkcjonuje już na rynku od dłuższego czasu, co najczęściej jest przejawem rzetelności w zakresie obsługi, jak i dobrej klasy wykorzystywanych produktów.

Idealnym przykładem przedsiębiorstwa, które od wielu lat buduje i opiera swoją renomę na jakości, jest firma ROLTIS z Krakowa, która funkcjonuje m. in. w branży produktów i systemów osłon okiennych. Rynek rolet i żaluzji charakteryzuje się dużym zagęszczeniem konkurencji, dlatego aby na nim zaistnieć, trzeba wyróżniać się na tle pozostałych podmiotów działających w tej branży. Kraków wciąż pozostaje głównym obszarem biznesowej aktywności firmy, jednak ROLTIS coraz częściej angażuje się też w realizacje na terenie całego kraju. Co jest źródłem sukcesu marki ROLTIS i co interesującego krakowska firma ma do zaoferowania swoim klientom?

ROLTIS Kraków

Od samego początku, czyli od blisko 20 lat, firma ROLTIS z Krakowa postawiła na zrównoważony rozwój i konsekwentnie realizuje przyjętą strategię: https://www.roltis.pl/. Rodzinne przedsiębiorstwo funkcjonuje w oparciu o szereg procedur w różnych obszarach swojej aktywności – począwszy od polityki wobec pracowników, pozyskiwania zleceń, obsługi klienta w trakcie realizacji powierzonego zadania – aż po wykonawstwo i opiekę posprzedażową, a zleceniodawcy zawsze mogli liczyć na kompleksową obsługę i terminowość prac.

Dziś firma ROLTIS ma ugruntowaną na rynku pozycję i otrzymuje propozycje realizacji prestiżowych, a także bardzo wymagających technicznie przedsięwzięć. Szeroka i kompleksowa oferta produktowa pozwala zakładowi ROLTIS z Krakowa zaoferować rozwiązania na każdą kieszeń, dedykowane zarówno dla kontrahentów instytucjonalnych, jak też klientów indywidualnych.

rolety-zaluzje-krakow2

ROLTIS z Krakowa – rolety, żaluzje i moskitiery

Jednym z elementów troski o najwyższą jakość, jest w firmie ROLTIS kompleksowa oferta w obszarze rolet, żaluzji i plisów oraz moskitier i rolet automatycznych. Dzięki szerokiej gamie produktów, firma potrafi zaspokoić indywidualne oczekiwania każdego użytkownika/inwestora oraz dopasować najlepsze rozwiązanie do istniejących uwarunkowań technicznych. Podmioty specjalizujące się tylko w jednym rodzaju rolet czy żaluzji bądź dysponujące wąskim asortymentem produktów – często przekonują klientów do montażu osłon, które w rzeczywistości nie spełniają swoich funkcji.

ROLTIS w pierwszej kolejności wsłuchuje się w oczekiwania klienta, ale przed złożeniem oferty, bierze także pod uwagę szereg innych czynników. Do najważniejszych uwarunkowań determinujących odpowiedni dobór rolet/żaluzji, zalicza się m. in. charakterystykę nasłonecznienia zależną od kierunku i kąta padania promieni oraz możliwości solidnego i estetycznego montażu. Profesjonalne doradztwo i montaż zawsze przekładają się na pożądany efekt i pełną satysfakcję klienta, co od lat pozostaje priorytetem firmy ROLTIS. Jak powtarzają właściciele rodzinnej marki – sukces w biznesie jest sprawą wtórną i naturalnym następstwem dobrze wykonanej pracy.

rolety-zaluzje-krakow1

Nowoczesne rolety i żaluzje

Firma ROLTIS z Krakowa na bieżąco śledzi również nowe trendy aranżacyjne i nowinki technologiczne, jakie pojawiają się w branży osłon przeciwsłonecznych do przeszkleń. Nowoczesne rolety i żaluzje charakteryzują się zarówno efektownym wglądem, podwyższoną odpornością na działanie niekorzystnych czynników (np. nasłonecznienie, wilgoć), funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Niektóre rozwiązania w obrębie żaluzji czy rolet, umożliwiają wkomponowanie ich w okienną wnękę lub elewację w taki sposób, aby współtworzyły ujednoliconą kompozycję. Większość osłon przeciwsłonecznych pełni jednak dodatkowo walor dekoracyjny i stanowi kluczowy element w aranżacji przestrzeni. Dla takiego klienta liczy się więc także szeroki wybór kolorów oraz materiałów, z jakich wykonywane są rolety czy żaluzje.

W asortymencie krakowskiej firmy ROLTIS można znaleźć produkty nie tylko w pełnej gamie kolorystycznej RAL, ale też tkaniny o zróżnicowanym stopniu przezierności, a nawet zdolności do odbijania promieni słonecznych. Specjaliści z ROLTIS są również w stanie wyposażyć praktycznie każdy rodzaj przesłony okiennej w sterowanie manualne, radiowe albo elektryczne, zsynchronizowane jednocześnie z centralą obsługującą sieć typu smart home (inteligentny dom). Automatyka do rolet https://www.roltis.pl/katalog/automatyka-do-rolet, jaką w swojej ofercie posiada firma ROLTIS – gwarantuje niezawodną oraz cichą pracę i dysponuje szerokim spektrum w zakresie protokołu komunikacji (m. in. RTS, Z-Wave, IO-Home Control, Fibaro, KNX, LON, EiB, RS485).

Bogaty asortyment produktowy najwyższej jakości, profesjonalne doradztwo/obsługa, terminowość oraz solidny montaż – sprawiają, że firma ROLTIS należy do grona podmiotów, które cieszą się szczególnym uznaniem w branży rolet i żaluzji, nie tylko w regionie małopolskim, ale i w całej Polsce.