Relaks za miastem, niedaleko Krakowa

SONY DSC

Każdy mieszkaniec większego miasta dobrze wie, jak męczący jest codzienny ruch, smog i stres. Dla osób pracujących w biurze dochodzą do tego dolegliwości związane z przemęczeniem oraz niedoborem ruchu. Dlatego warto pomyśleć o tym, aby poprawić swoją kondycję i zadbać o ciało i samopoczucie.

Nie każdy relaksuje się podczas dalekich podróży, warto więc rozważyć miejsce nieco bliższe, do którego możemy dotrzeć szybko i jednocześnie poczuć pełnię urlopu. W okolicy Krakowa, tuż obok Racławic, mieści się świetny hotel – Mercure Dosłońce Conference & Spa. Warto poznać jego ofertę i wyrwać się z Krakowa na weekend lub dłużej!

Strefa wypoczynku i zabawy

Podczas pobytu w Hotelu Mercure Dosłońce warto skorzystać ze strefy Wellness. Oferuje ona znacznie więcej niż basen! Można tutaj także wskoczyć do jacuzzi, wybrać się do różnego rodzaju saun, a także wziąć udział w zajęciach ruchowych w wodzie. To atrakcja dla dużych i dla małych – dostępne są nie tylko atrakcje dla dorosłych, ale także nauka pływania dla dzieci. Dodatkowym plusem jest zielone otoczenie pięknych terenów, które zapewniają spokój i prywatność podczas wypoczynku. Warto wybrać się na spacer po okolicy, zwłaszcza wiosną i latem!

Spa z zakątków świata

masaż w Spa - Hotel Mercure Dosłońce

Dla wielbicieli relaksu w Spa mamy dobrą wiadomość – Hotel Dosłońce oferuje szeroki wybór różnego rodzaju zabiegów i masaży. Obiekt zainspirował się rytuałami i pielęgnacją z różnych zakątków świata, w tym Indonezji, Indii i Japonii. Największą popularnością cieszą się masaże, które mają niezwykle pozytywny wpływ na ciało i ducha. Z czego można wybierać podczas pobytu? Przyjrzyjmy się bliżej ofercie.

Masaż Balijski Pijat Bali – do tego masażu wykorzystywane są tradycyjne techniki masażu z Bali. Jest niezwykle intensywny, dzięki czemu ma pozytywny wpływ na wszelkie bóle i napięcia. Odprężenie ciała wywołuje relaks, który trwa przez cały dzień.

Masaż hinduski, ajurwedyjski Sharir Abhyanga – ajurweda działa oczyszczająco na ciało i zmysły. Masaż wykonywany jest przy pomocy ciepłego oleju, dzięki czemu ze skóry usuwane są wszelkie toksyny. Warto się na niego zdecydować, aby zwalczyć zmęczenie i stres.

Masaż Shiatsu z Japonii – wykonywany specjalną techniką uciskania kciukami. Najważniejsze są punkty na ciele, które odpowiadają za przepływ energii – po masażu tych miejsc usprawnia się działanie mięśni i praca całego ciała.

masaże w Spa - Hotel Mercure Doslonce

Wypoczynek, którego potrzebujesz

Masaże i rytuały mają różne czasy trwania, jednak ich działanie pozostaje z nami na o wiele dłużej. Pozwalają się nareszcie odprężyć i uspokoić, co jest bezcenne, zwłaszcza dla zabieganych mieszkańców metropolii. Zapraszamy do wypoczynku w Hotelu Mercure Dosłońce – tutaj można pozbyć się zmartwień i w pełni wypocząć.