Jak mądrze wybrać regały wysokiego składowania?

Przechwytywanie

Regały używane do przechowywania różnych przedmiotów są nazywane „regałami do przechowywania”. Jednak dokładniejsze poznanie tego prostego elementu jakim są „Regały magazynowe” ma sens, gdy zrozumiemy następujące kwestie:

• Różne typy i klasyfikacja regałów magazynowych dostępnych na rynku
• Różnice w zależności od ich zastosowań
• Parametry do rozważenia przed zakupem regału magazynowego.

Tutaj skoncentrujemy się głównie na tych regałach magazynowych, które są używane w firmach, a bardziej odpowiednie do magazynowania masowego. Są to regały magazynowe do dużych obciążeń, albo bezśrubowe i zaprojektowane regały magazynowe ze stali nierdzewnej. Obecnie regały wysokiego składowania producent są używane wszędzie i dlatego mają różnorodne zastosowania w zależności od zastosowania.

Wskazówki dotyczące wyboru regałów magazynowych

Zapoznaj się z różnymi typami regałów magazynowych dostępnych na rynku, które pomogą Ci wybrać odpowiedni regał magazynowy dla Twoich wymagań. Zwykłe regały magazynowe z nakrętkami i śrubami są zwykle montowane razem z nimi i dlatego są traktowane jako akcesoria. Te regały są używane w bibliotekach lub sklepach z ograniczoną liczbą przedmiotów do przechowywania. Mają ograniczoną zdolność utrzymywania ładunku i generalnie mogą wytrzymać równomiernie rozłożone obciążenie 90 kg na każdej półce. Można je dalej klasyfikować jako malowane proszkowo i malowane. Regały z malowaniem proszkowym mają gładkie i wysokiej jakości wykończenie, a zatem są znacznie droższe w porównaniu z regałami malowanymi.

Stojak do przechowywania o dużej wytrzymałości ze śrubą

Wytrzymałe regały magazynowe z nakrętkami i śrubami są również montowane z nimi i dlatego są traktowane jako akcesoria. Regały te są używane w magazynach, przy ustawieniach fabrycznych, przy magazynach masowych i ciężkich. One również mają ograniczoną zdolność utrzymywania ładunku i generalnie mogą wytrzymać rozłożony ładunek o wadze 150-200 kg. na każdej półce. Można je dalej klasyfikować jako malowane proszkowo i malowane.

Normalny regał do przechowywania bez śrub

Zwykłe regały magazynowe bez śrub na ogół mają system nitowania, w którym wystarczy zmontować części techniką wciskania. Mogą być używane w dużych galeriach handlowych i punktach sprzedaży detalicznej. Mają ograniczoną zdolność utrzymywania ładunku i generalnie mogą wytrzymać równomiernie rozłożone obciążenie 90 kg. na każdej półce. Można je dalej klasyfikować jako malowane proszkowo i malowane. Regały z powłoką proszkową mają gładkie i wysokiej jakości wykończenie.

Zaprojektowany stojak do przechowywania bez śrub

Zaprojektowane bezśrubowe regały magazynowe są zwykle używane do przechowywania lekkich przedmiotów. Są one zwykle używane w rezydencjach i sklepach, w których sprzedawane są upominki lub lekkie przedmioty. Mają również ograniczoną zdolność do utrzymywania ładunku i generalnie mogą wytrzymać równomiernie rozłożone obciążenie od 50 kg do 70 kg. Można je dalej klasyfikować jako surowiec polerowany, malowany proszkowo i malowany.