Pufy i worki sako hitem sprzedażowym w branży meblarskiej!

fotel seat L ecopuf

Nowoczesne siedziska takie jak pufy, worki sako oraz fotele relaksacyjne szturmem podbijają serca klientów. Ich główną zaletą jest to, że dopasowują się do ciała użytkownika. Ta szczególna właściwość związana jest z wypełnieniem, czyli  z granulatem styropianowym.

Dla kogo pufy?

Branża meblarska już dawno odkryła, że współczesny klient ceni przede wszystkim komfort i wygodę. Znakiem tego są raporty sprzedażowe pokazujące, że fotele relaksacyjne i worki sako stały się bestsellerami. Największym zainteresowaniem cieszą się niezwykle lekkie i plastyczne pufy, których kształt można dowolnie zmieniać, w zależności od preferencji użytkownika. Pufy sako o znacznych gabarytach nadają się nie tylko do siedzenia, ale także do leżenia.  Co więcej – mogą z nich korzystać wszyscy członkowie rodziny: maluchy, dorastające dzieci, rodzice i seniorzy.

Rodziny z dziećmi najczęściej wybierają pufy w kształcie piłek do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Na rynku mamy obecnie szeroki wybór ciekawych modeli puf w kształcie piłek: tenisowych, futbolowych, siatkowych, koszykowych oraz rugby. Dla młodszych dzieci producenci polecają także pufy kostki lub pufy typu roller, które są wykonane na bazie kształtki styropianowej, dzięki czemu są bardzo lekkie, a równocześnie stabilne. Przy takich pufach małe dziecko może uczyć się wstawać i chodzić. Dzięki ich niewielkiej wadze nawet maluch bez problemu poradzi sobie z ich przesuwaniem. Dla przedszkolaków warto wybrać pufy ozdobione wzorem literowym, co ułatwi dziecku poznawanie alfabetu.

Rodzice małych uczniów, często mają dylemat jak wybrać odpowiednie siedzisko dla dzieci w rożnym wieku. Warto wiedzieć, że urządzając pokój dla ucznia, obok strefy nauki trzeba wyznaczyć strefę odpoczynku, tak dziecko mogło zrelaksować się po pracy umysłowej. Wiele godzin spędzonych w ławce i przy biurku dobrze jest zrównoważyć aktywnością fizyczną i odpoczynkiem na wygodnym siedzisku takim jak pufa, fotel młodzieżowy czy worek sako. Te nowoczesne meble nie posiadają żadnych ostrych krawędzi i sztywnego stelaża, dlatego są tak komfortowe. Co więcej – są całkowicie bezpieczne podczas żywiołowych zabaw i harców nawet dla najmłodszych członków rodziny.

Pufy: opinie konsumenckie

Opinie konsumenckie na temat puf, foteli relaksacyjnych i worków sako są w przeważającej większości bardzo pozytywne. Klienci często podkreślają, że pufy z uwagi na swój oryginalny, designerski wygląd idealnie komponują się z wnętrzami urządzonymi w stylu nowoczesnym, futurystycznym industrialnym i eklektycznym. Dekoratorzy wnętrz dostrzegli ich walory estetyczne i dlatego często eksponują je w aranżacjach nie tylko pokoi dziecięcych i młodzieżowych, ale także w sypialniach dla dorosłych i w pokojach dziennych, z których korzystają wszyscy domownicy.

Fotel Mega Sako Teflon ecopuf

Pufy, fotele relaksacyjnie worki sako są nie tylko wygodne i estetyczne, ale także bardzo praktyczne. Siedziska wykonane z ekoskóry są  niezwykle trwałe i odporne na zabrudzenia. Wystarczy przetrzeć je wilgotna ściereczką, aby przywrócić im świeżość. Hitem ostatnich lat stały się także pufy sako wykonane z wodoodpornego poliestru z teflonem, które można użytkować nie tylko we wnętrzach, ale także w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie. Wielu klientów kupuje Mega Worki Sako z materiału teflonowego na biwaki lub do namiotów, aby zapewnić sobie komfort podczas wycieczek krajoznawczych. Ten trend z pewnością będzie się rozwijał, ponieważ coraz więcej osób docenia prozdrowotną wartość aktywności na świeżym powietrzu.