Dieta pudełkowa – odkryj nowe smaki i żyj zdrowo!

Dieta pudełkowa dla wegetarian krakow-atrakcje.pl foto_800x534

Mieszkańcy Krakowa znani są z tego, że cenią innowacyjne i nietuzinkowe rozwiązania. Mowa tu nie tylko o tych, które dotyczą ekologii, czy sztuki, ale i zdrowego odżywiania! Dlatego, jeśli należysz do osób, które pragną odkrywać nowe smaki i żyć zdrowo proponujemy Ci dietę pudełkową Kraków w różnych wersjach!

Paleo, samuraja, a może SIRT? Poznaj ofertę diet, które są hitem ostatnich lat

Coraz więcej osób interesuje się tematem zdrowego odżywiania. W związku z tym, co raz to pojawiają się różne diety, spośród których każdy może wybrać coś dla siebie. Coś, co odpowiada mu pod kątem składu posiłków, jak i zawartości poszczególnych składników.

Przygotowując naszą ofertę diety pudełkowej, nie chcieliśmy zostać w tyle z nowinkami w świecie dietetyki. Dlatego pojawiły się w niej, te, które są hitem ostatnich lat m.in. dieta paleo, samuraja, czy SIRT.

Pierwsza z wymienionych bazuje na produktach o niskim stopniu przetworzenia, do których prawdopodobnie mieli dostęp ludzie żyjący w okresie paleolitu (stąd nazwa „paleo”). W związku z tym w menu znajdziesz posiłki oparte o ryby, mięso, jajka, owoce i warzywa oraz nasiona i pestki. Z kolei druga z wymienionych, czyli dieta samuraja inspirowana jest sposobem żywienia japońskich wojowników. Jej podstawą są produkty, takie jak bezglutenowe zboża, „dobre” tłuszcze, mięso i ryby, jajka, owoce oraz warzywa.

Z kolei dieta SIRT wykorzystuje produkty sirtuinowe (m.in. zielone warzywa liściaste, owoce jagodowe) oraz przeciwutleniacze do tego, aby przyspieszyć metabolizm i ułatwić odchudzanie. W związku z tym, jeśli walczysz z nadwagą i otyłością, dieta pudełkowa Kraków w tej wersji może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Odkrywaj nowe smaki, dzięki urozmaiconym posiłkom

Zdrowa dieta powinna nie tylko dostarczać wszystkich niezbędnych składników, ale i być urozmaicona. W przeciwnym razie będziesz stosować ją z niechęcią, a to oznacza gorsze efekty.

Mając to na uwadze, zadbaliśmy o to, aby nasze fit posiłki szybko Ci się nie znudziły i pomogły odkrywać nowe smaki. Aby się o tym przekonać, wystarczy, że zajrzysz w menu dostępne na naszej stronie internetowej. Co w nim znajdziesz? Przykładowo koktajl mango lassi z nutą róży lub chlebek bananowy z musem czereśniowym na śniadanie, owsiankę rabarbarową na drugie śniadanie, czy zupę azjatycką z mleczkiem kokosowym na kolację!