Przepis na wyjątkowe wesele pod Krakowem

37461e25f2f6dfcaffca0a89ef567eda

Hotele na wsiach kuszą wysokim standardem, spokojem, świeżym powietrzem i malowniczą scenerią. Gdyby dodać do tych idyllicznych warunków przestronną i gustownie zaaranżowaną salę, trudno byłoby wymarzyć sobie lepsze miejsce na organizację przyjęcia weselnego. 

Na terenach wiejskich powstaje coraz więcej hoteli, które podnoszą ich atrakcyjność nie tylko jako kierunków turystycznych, ale też dobrych punktów na zorganizowanie wesela. Przykładem jest Dwór w Tomaszowicach, zabytkowy zespół dworsko-parkowy z XIX w., położony 4 km od Krakowa.

Wesele na wsi w pięknym otoczeniu u bram Krakowa

Wesele na wsi wyróżnia się wyjątkowym klimatem. Buduje go przede wszystkim naturalne otoczenie, które warto wykorzystać jako tło ceremonii zaślubin lub przyjęcia weselnego w plenerze oraz sesji zdjęciowej. W przerwie od tańca goście z pewnością docenią możliwość spaceru pośród pięknej przyrody w niezmąconej miejskim gwarem atmosferze. Zabawie weselnej w Dworze w Tomaszowicach na przedmieściach Krakowa towarzyszy zieleń drzew w przylegającym do obiektu parku i złoto porośniętych zbożem pól w tle. 

Przepis na udane wesele pod Krakowem

Jeśli do pięknego otoczenia doda się stoły uginające się od smacznych potraw, przestronną i gustownie zaaranżowaną salę weselną oraz eleganckie pokoje dla gości, powstanie doskonały przepis na udane wesele. Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem oferuje wyjątkowe połączenie wszystkich tych elementów. Ślub w plenerze z zabytkowym obiektem w tle, zabawa weselna na 300 gości, a na zakończenie komfortowy wypoczynek w eleganckich pokojach? Dla doświadczonego personelu hotelu nie ma zadań niemożliwych. Służy on dobrą radą przy wyborze aranżacji i zespołu muzycznego, a także gwarantuje fachową obsługę podczas wesela.  

Ślub plenerowy w zespole dworsko-parkowym pod Krakowem

Śluby w plenerze cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Ich nietypowa formuła pozwala bowiem przeżyć wyjątkowy moment zaślubin w oryginalny i mniej tradycyjny sposób. Któż choć raz nie zapragnął, oglądając amerykańskie filmy, o złożeniu przysięgi w stylowym otoczeniu, poza murami urzędu stanu cywilnego? W Dworze w Tomaszowicach na przedmieściach Krakowa można spełnić to marzenie, wypowiadając sakramentalne “tak” w orientalnej Altanie na wzgórzu lub w parku z XIX-wiecznym dworem w tle. Trudno wyobrazić sobie bardziej romantyczną scenerię dla tak wyjątkowego wydarzenia. 

Przyjęcie weselne pod Krakowem

Ślub w niepowtarzalnej oprawie to zapowiedź równie niesamowitej zabawy weselnej. A tę zapewnią stylowe wnętrza, duży parkiet, świetna muzyka i kuszące aromatami dania na stołach. Dla Pary Młodej wybór odpowiedniej sali jest najważniejszym elementem przygotowań. Nic dziwnego, wesele ma przecież nawet po latach przywoływać pozytywne wspomnienia. Zabawa weselna w Dworze w Tomaszowicach pod Krakowem z pewnością zapadnie w pamięci na długo. Narzeczeni mają do wyboru aż trzy sale dostosowane do liczby gości i różnych trendów weselnych. Galeria Panorama okaże się doskonałym miejscem na duże przyjęcie w nowoczesnym stylu. To przeszklony obiekt, któremu rustykalny rys nadają kamienne elementy. Z kolei idealną przestrzenią na kameralne wesele o charakterze folkowym będzie XIX-wieczny spichlerz z zadaszonym tarasem. Drewniane krzesła, mur na ścianie i kominek w centrum budują niesamowitą atmosferę o wiejskim kolorycie. Pozostaje jeszcze przestronna Oranżeria. Usytuowana na skraju parku harmonizuje ze swoim naturalnym otoczeniem. Połączenie kamienia i murów, oświetlonych wpadającymi przez wysokie okna promieniami słonecznymi wystarcza za niepowtarzalny wystrój. Wnętrza zyskują urok także po zapadnięciu zmroku, gdy rozchodzi się po nich blask płonących tradycyjnych świec. To wyjątkowa przestrzeń na duże wesele w gotyckim klimacie pod Krakowem. Przyjęcie bez względu na miejsce uświetni doskonały catering. Za przygotowanie dań odpowiada bowiem doświadczony i ceniony mistrz kuchni z zacięciem do eksperymentowania, którego efekt zaskoczy niejedno podniebienie.  

Nocleg w hotelu u bram Krakowa

Dużą zaletą organizacji przyjęcia weselnego w hotelu jest dostępność pokojów. Dla gości i Pary Młodej to duże udogodnienie, gdy można w bezpiecznym miejscu pozostawić swoje rzeczy, przebrać się w trakcie wesela i wygodnie odpocząć po jego zakończeniu. Na uczestników zabawy w Dworze w Tomaszowicach pod Krakowem czekają komfortowe, elegancko zaaranżowane pokoje z łazienką i pięknym widokiem na park. Z kolei do dyspozycji nowożeńców jest luksusowy apartament w najwyższym standardzie.