Przekłuwanie uszu – który z krakowskich salonów wybrać?

ear-1062075_960_720

Modyfikacja ciała jest przedsięwzięciem półstałym i zajmuje dużo czasu. Ludzie spędzają miesiące rozważając wybierając tatuaż i artystę, ale zwykle dzieje się to pod wpływem chwili. Często w kontekście przekłuwania uszu bagatelizujemy temat, to błąd bo nawet taki podstawowy piercing powinniśmy poświęcić taką samą ilość czasu, szczególnie, w odniesieniu do tego dokąd się wybierasz, z prośbą o wykonanie tej procedury.

Dlatego wybór odpowiedniego studio, w którym dojdzie do przekłuwania uszu powinien być najwyższym priorytetem (!)

Przechodząc przez proces wyboru właściwego studio przekłuwania pamiętaj, że nie musi to nastąpić od razu. Natychmiastowa satysfakcja może zmienić się w żałosny żal, jeśli nie zostanie podjęta wielka troska przed podjęciem decyzji. Kolczyki są postrzegane jako tymczasowe, co daje niejako pozwolenie ludziom, by mogli się z tym spieszyć. Jednak martwią się o: pieniądze, czas, ból i uzdrowienie. Nie jest to dobry pomysł, aby wejść do pierwszego studia, które spotkasz i usiąść na krześle. Kolczyki muszą być uważnie wcześniej sprawdzone, a wybór odpowiedniego studia też nie powinien być byle jaki, aby móc upewnić się, że będzie to tylko i wyłącznie dobre doświadczenia.

Jedne z rekomendowanych salonów piercingu w Krakowie to:

  • FRAMESI Salon Fryzjersko-Kosmetyczny – Adres: Mieczysława Karłowicza 12, 30-047 Kraków
  • Salon Kosmetyczny Odrodzenie – Adres: Pomorska 6/3, 30-039 Kraków
  • Salon Zdrowia i Urody “Paradise” Anna Hładki – Adres: Kazimierza Wielkiego 47, 30-074 Kraków

Jednak wybór odpowiedniego studio przekłuwania nie kończy się na tym, że znasz nazwę tego miejsca. W rzeczywistości powinieneś odwiedzić kilka takich miejsc, zanim zdecydujesz się na odpowiedni dla siebie. Zarezerwuj spotkania i poproś, aby rozejrzeć się i pokazać, co się stanie w ciągu całej procedury. Powinieneś zadać tyle pytań, ile potrzebujesz, aby czuć się dobrze, każdy dobry piercer powinien z przyjemnością odpowiedzieć na twoje pytania. Ci, którzy są w stanie złagodzić umysły potencjalnych klientów, są tymi, na których warto wyłożyć pieniądze, co ułatwia wybór odpowiedniego studia.

Inne czynniki, które mogą pomóc przy wyborze właściwego studio piercingu to spojrzenie na:

  • doświadczenie i renomę studia kosmetycznego,
  • porady od znajomych.

Dobrzy specjaliści są dumni z tego, co robią – w ich gabinetach powinny być zdjęcia dzieł sztuki które robią – dla ciebie to naprawdę dobre odniesienia. Spójrz na portfolio danego artysty i sprawdź, czy pasuje to do Twojego stylu. Jednym z największych komplementów dla artysty jest pozyskanie rekomendacji ustnych. Rozważając piercing, uzyskaj poradę od przyjaciół i rodziny. Wybór odpowiedniego studio przekłuwania może być znacznie łatwiejszy, gdy jest to zalecane przez znajomych.

Warto też zdecydować się na kompleksowe usługi, a miejscu takim jak http://www.gabinet-dla-ciebie.pl. To miejsce z pomocą którego przygotowaliśmy powyższy artykuł. Zdecydowanie można tam zawsze liczyć na naprawdę profesjonalne podejście, jeśli chodzi o przekłuwanie uszu, jak również inne procedury kosmetyczne.