Pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej

wallet-2302241_960_720

Dlaczego zdolność kredytowa czasem przeszkadza

Zdolność kredytowa sama w sobie nie jest niczym, prócz szacowanych szans na zwrot pożyczonych dowolnej osobie pieniędzy. Faktyczna zdolność kredytowa konkretnej osoby jest czymś bardziej skomplikowanym, niż jej wykształcenie, wykonywany zawód i wysokość dochodu miesięcznego. Przecież żyjemy w świecie rzeczywistym, który nie jest hermetyczny i w żaden sposób nie przypomina równania matematycznego. Nagły wypadek, choroba bliskiej osoby, utrata pracy etc. – to wszystko bardziej decyduje o ludzkich możliwościach finansowych, niż wpisy w rejestrach mówiących o wysokości pensji czy posiadanej wiedzy. No i reklamy. Jak tylko firma sprzedająca dane osobowe (do czego żadna nigdy się nie przyzna) w celach marketingowych uzyska informacje o tym, że Twoje dochody są stabilne i wysokie, natychmiast któraś z reklam o odpowiedniej treści trafi osobiście do Ciebie. I będzie natarczywie powracać. A gdyby Twoja zdolność kredytowa była zupełnie odwrotna, czyli niska, to mało w jakim banku doradca spojrzy na Ciebie przychylnie. Nie dlatego, że Ciebie nie lubi, tylko dlatego, że jako pracownik banku nie może świadczyć Tobie żadnych usług.

Na szczęście jest Ekassa.pl

No właśnie. Ekassa.pl to firma, dla której nie ma złych i dobrych zdolności kredytowych. Dla niej są tylko poszczególni klienci potrzebujący pomocy. Pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej to jedna z pozycji w ofercie Ekassa.pl, gdyż chodzi o wsparcie finansowe, które może stać się początkiem trwałych i pozytywnych relacji. Nawet jeżeli współpraca z klientem została pomyślnie zakończona, to i tak Ekassa.pl to docenia: misja firmy została spełniona, a klient otrzymał to, czego szukał.

Konsolidacja konsolidacją, ale co ze zdolnością kredytową?

Konsolidacja kredytów jest narzędziem służącym do skutecznego rozwiązywania kłopotów z wielu pożyczkami naraz. Zdolność kredytową zostawmy bankom tradycyjnym, ponieważ w Ekassa.pl na pierwszym miejscu jest klient, a nie biurokracja. Ona została zastąpiona przez algorytmy, które szybko i sprawnie pomagają dobrać najbardziej odpowiednią pożyczkę. A klient niech ma to, po co przychodzi — konsolidację na wygodnych warunkach. Zdolność kredytowa nie ma znaczenia, jeżeli relacje buduje się na zaufaniu, szacunku i dobrej wierze. Tak czy inaczej, ale każdy problem finansowy da się załatwić. Niech nawet tej zdolności kredytowej brak. Pieniądze są tylko środkiem, a nie celem samym w sobie. Cel — wyprostowanie spraw, przywrócenie stabilności budżetu osobistego, uzyskanie równowagi finansowej. Niech więc pieniądze — nawet jako pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej — służą, by ten cel osiągnąć. Ekassa.pl Tobie pomoże.

Wniosek

Pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej są tym, na co możesz liczyć zwracając się do firmy Ekassa.pl, ponieważ misją firmy jest okazywanie pomocy swoim klientom w przywróceniu płynności finansowej. Konsolidacja to dobry wybór, kiedy ma się sporo skomplikowanych zobowiązań pożyczkowych. Ekassa.pl wie, jak te trudne rzeczy uczynić prostszymi. Nawet bez zdolności kredytowej.