Hotel Unicus — poznaj 3 powody, dla których jest tak wyjątkowy

8bb02517978b0be5a5f23a9615b25a08

Wybór odpowiedniego hotelu na wyjazd nie zawsze jest łatwym zadaniem. Wynika to głównie z faktu, że pod uwagę bierzemy zazwyczaj kilka czynników takich jak cena, lokalizacja oraz warunki noclegowe. Hotel Unicus w Krakowie zachwyca swoich gości nie tylko eleganckim wyposażeniem i wysoką jakością obsługi, ale również niezastąpioną gościnnością. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie to miejsce na nocleg.

  1. Hotel Unicus — wybierz wygodny pobyt z wyżywieniem.
  2. Wyjątkowe vouchery podarunkowe dla bliskich.
  3. Hotel Unicus w Krakowie — poznaj intuicyjny system rezerwacji.

Hotel Unicus zwraca uwagę nie tylko doskonałą lokalizacją. Już sama budowa strony internetowej zachęca do odwiedzenia tego miejsca. Wygodna w przeglądaniu galeria czy oferty podzielone na klientów indywidualnych oraz biznesowych sprawia, że w zaledwie kilka sekund znajdujemy potrzebne informacje. Jakie jeszcze zalety ma ten hotel? Tego dowiesz się z dalszej części artykułu.

Hotel Unicus — wybierz wygodny pobyt z wyżywieniem

Prezentowany hotel oferuje ciekawą możliwość wyboru noclegu z wyżywieniem lub bez. Dzięki temu możemy w pełni dopasować usługę do swoich oczekiwań oraz możliwości finansowych. Hotel Unicus oferuje śniadania w formie bufetu, które z łatwością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego gościa. Menu zostało dobrane w taki sposób, aby zapewnić organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze potrzebne, aby aktywnie spędzić dzień.

Wyjątkowe vouchery podarunkowe dla bliskich

Hotel Unicus w Krakowie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferują możliwość wykupienia voucherów podarunkowych. W ramach zakupionego bonu osoba obdarowana może skorzystać z noclegu w dogodnym terminie. Dodatkowo otrzymuje nielimitowany dostęp do siłowni oraz saun na terenie hotelu, co sprawia, że pobyt w nim jest jeszcze przyjemniejszy. Goście pracujący zdalnie lub przebywający w Krakowie służbowo docenią także możliwość nieograniczonego korzystania z Wi-Fi.

Hotel Unicus w Krakowie — poznaj intuicyjny system rezerwacji

Goście Hotelu Unicus doceniają również niezwykle intuicyjny system rezerwacji noclegu. Pozwala on zarówno na szybkie wykupienie usługi standardowej, jak i wysłanie zapytania o niestandardowe świadczenie. Wszystko to sprawia, że rezerwacji możemy dokonać o dowolnym czasie, bez konieczności tracenia czasu na połączenia telefoniczne. Hotel na specjalne życzenie klientów może także zorganizować dodatkowe atrakcje, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Wszystko to powoduje, że oferta jest niezwykle elastyczna i z łatwością może być dopasowana do potrzeb rodziny z dziećmi, grupy znajomych, czy spotkania biznesowego.