10 powodów, dla których warto skorzystać z usług „Petsitters”

IMG-7405

Jeśli chcesz, aby Twój pupil czuł się jak w domu podczas Twojej (służbowej) podróży lub nieobecności, albo nie masz czasu na spacer z psem, to najlepszym rozwiązaniem jest wybór sprawdzonego petsittera dla pieska. Nasza usługa pozwoli Ci znaleźć osobę z niezbędnym doświadczeniem.

  1. Serwis uwzględnia wszystkie Twoje życzenia, zaznaczone na stronie internetowej, a tym samym dobiera odpowiedniego opiekuna dla psa.
  2. Możesz samodzielnie sprawdzić koszt usług, który jest dla Ciebie akceptowalny.
  3. Opiekunowie psów są filtrowani według lokalizacji najdogodniejszej dla właściciela, co oszczędza czas na drogę (a to spora przewaga nad hotelami zoologicznymi, których większość znajduje się poza miastem). Ponieważ Ty sam odwozisz zwierzaka pod opiekę.
  4. Strona internetowa pozwala za pomocą kilku kliknięć sprawdzić w kalendarzu, w jakich terminach dostępny jest wybrany opiekun dla psa. Nie musisz dzwonić ani wypełniać wniosku na stronie – łatwe wyszukiwanie. Ale konkretny termin trzeba umawiać. Możesz również spotkać się z opiekunem na neutralnym terytorium i sprawdzić, czy specjalista jest dla Ciebie odpowiedni i czy Twój zwierzak może się z nim zaprzyjaźnić.
  5. Nie musisz rezerwować usług kilka tygodni przed wymaganym terminem. Znajdziesz specjalistę, który w każdej chwili jest gotowy zabrać ze sobą zwierzaka lub wybrać się z nim na spacer.
  6. Ale jeśli mimo wszystko chcesz „wszystko załatwić” z góry, to nie potrzebujesz żadnych osobistych spotkań ani przedpłaty, o wszystkim decyduje się już po rejestracji w serwisie jednym kliknięciem. Możesz zapłacić w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
  7. Zespól Petsitters pomoże w razie wyjątkowej sytuacji, na przykład, jeśli zwierzę zostanie zranione podczas opieki, i dobierze wśród Partnerów zaufaną klinikę weterynaryjną.
  8. Strona internetowa posiada wbudowany kalkulator, dzięki któremu można obliczyć dokładny koszt pobytu zwierzaka z opiekunem i od razu opłacić usługę.
  9. Serwis umożliwia zapoznanie się z oceną każdego opiekuna oraz zapoznanie się z pozostawionymi wcześniej opiniami na jego temat.
  10.  Domowej atmosfery, jaką opiekun może zapewnić Twojemu pupilowi, nie da się porównać z warunkami w hotelach. A to mniej stresu dla Twojego zwierzaka podczas rozłąki z Tobą.