Potrzebna pomoc drogowa w Krakowie? Sprawdź do kogo zadzwonić!

transport-3146193_960_720

Oczywiście, że możesz mieć nadzieję, że nigdy nie będziesz potrzebować firmy holowniczej. Ale jeśli znajdziesz się w sytuacji awaryjnej na drodze, z przyjemnością znajdziesz godną zaufania firmę holowniczą obsługującą samochody w Krakowie i okolicach. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz zaskoczony gumą w oponie, wypadkiem samochodowym lub po prostu tym, że nagle skończy się paliwo.

Stanie na uboczu drogi bez perspektyw co dalej naprawdę może być przerażające i stresujące, szczególnie na ruchliwych drogach Krakowa. Potrzebujesz najszybszej i najbardziej niezawodnej usługi holowania, a tutaj znajdziesz kilka podpowiedzi, które mogą Ci pomóc w takich stresujących, drogowych sytuacjach.

Kraków – co zrobić, gdy pomoc drogowa będzie niezbędna?

Jeśli znajdziesz się w sytuacji awaryjnej na drodze, takiej jak wypadek lub przebita opona, pamiętaj, aby włączyć światła awaryjne i zaparkować samochód w miarę możliwości na poboczu. Po bezpiecznym zjechaniu z drogi skontaktuj się z serwisem holowniczym. Jeśli mieszkasz w rejonie Krakowa, zadzwoń do holowniczych usług z tej listy:

  • Pomoc drogowa Kraków TYTMAR Marcin Tytuła, Adres: Zwierzyniecka 11, 33-332 Kraków, Telefon: 881 268 268
  • Holltrade Pomoc drogowa Kraków 24H, Adres: Fredry 2, 30-605 Kraków, Telefon: 518 733 112
  • Pomoc drogowa Kraków, Adres: Piotra Wysockiego 30, 30-001 Kraków, Telefon: 500 303 303
  • Pomoc drogowa, Adres: Kurniki 6, 30-001 Kraków, Telefon: 602 446 236
  • Euro Hol pomoc drogowa i holowanie, Adres: Księcia Józefa 11, 30-001 Kraków, Telefon: 12 427 21 35

pomoc drogowa S8

Potrzebujesz firmy oferującej 24/7, niedrogie usługi holownicze. Interesują Cię najbardziej? Poszukaj w internecie. Większość zgłoszeń odbywa się w godzinach wieczornych, w święta i weekendy, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, że szybka usługa holowania jest po prostu bardzo ważna i musisz mieć pewność, że możesz do niej zadzwonić zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz, o każdej poprze

Czy kiedykolwiek z przerażeniem odkryłeś, że zostawiłeś zapalone światła samochodu? Sama strach przed tym, że możesz zostać unieruchomiony z rozładowanym akumulatorem, jest niepokojący. Ważne jest, aby znaleźć firmę holowniczą, która przewozi przewody rozruchowe i skrzynkę z klemami dla najszybszego, najbardziej wydajnego serwisu. Szukaj więc w Krakowie firmy, która oferuje ten rodzaj usługi.

Dostarczanie paliwa i gazu na miejsce

Niektórzy ludzie znajdują się w kłopotach związanych z wyczerpywaniem się paliwa – ma to miejsce częściej niż zdajesz sobie sprawę. Pędzisz do domu z pracy i jedziesz po ciemnej, opustoszałej drodze powrotnej, na desce rozdzielczej samochodu pali się wielkie „0”. Jest to bardzo niebezpieczna sytuacja, ponieważ możesz utknąć na środku drogi. Nie zwlekaj! Zadzwoń do serwisu holowniczego, takiego jak jeden z tych powyższych, który oferuje całodobową dostawę paliwa na miejscu.

W przypadku usług holowania w okolicach Krakowa, należy skontaktować się z holowniczymi służbami z tego rejonu. Ci specjaliści od holowania będą tam szybko jak tylko to możliwe, aby pomóc Ci w każdej sytuacji awaryjnej na drodze.