Połóż kres oszustwom dystrybutorów energii elektrycznej – oszczędzaj prąd przy pomocy tego triku

tesla-saver-eco-oszczedzanie-energii-elektrycznej (3)

Dawniej cieszyliśmy się, gdy przychodził listonosz z pocztą. Czasy się jednak zmieniły. Dziś to rachunki za prąd przychodzą najczęściej i przestaliśmy się z tego cieszyć. Wiele gospodarstw domowych zaczęło otrzymywać dwu- lub trzykrotnie wyższe rachunki za energię elektryczną.

Drastycznie wyższe rachunki wywołują nasz gniew. Za taki stan rzeczy w głównej mierze obwiniamy dostawców energii elektrycznej, którzy na wszelkie sposoby starają się podwyższyć rachunki. Zaczęliśmy nawet podejrzewać, że dostawcy prądu celowo pompują rachunki ze względu na zły biznes, w ten sposób zwiększając swoje dochody, a wszystko to ze szkodą dla nas konsumentów.

Co można z tym fantem zrobić?

Naturalnie, pieniądze, które wydajemy na rachunek za prąd, najchętniej przeznaczylibyśmy na jakieś inne cele. Ale ponieważ rachunki rosną z miesiąca na miesiąc, tych pieniędzy jest coraz mniej. Za pieniądze, które w skali roku wydajemy na rachunki za prąd, moglibyśmy wybrać się w zagraniczną podróż, kupić nowy telefon komórkowy, komputer, a nawet nowe meble do naszego skromnego domu.

Za prąd trzeba jednak płacić, a wszyscy zastanawiamy się nad tym, jak radzić sobie z podstępnymi dystrybutorami energii elektrycznej. To zawsze było dużym problemem. Oszczędzanie prądu poprzez wyłączanie najbardziej potrzebnych sprzętów gospodarstwa domowego nie jest właściwym rozwiązaniem. Te oszczędności są minimalne, a różnica w wysokości rachunku praktycznie niezauważalna.

Poza tym, nie jesteśmy w stanie żyć w ciemnościach, gdyż mamy XXI wiek. Istnieje jednak pewne rozwiązanie, które wyróżnia się na tle innych. Rozwiązanie, które pomoże nam w sposób drastyczny obniżyć wysokość rachunku.

Jak oszczędzać energię elektryczną?

Rozwiązanie to jest o wiele bardziej skuteczne niż bieganie po domu i wyłączanie wszystkich możliwych sprzętów. O wiele skuteczniejszym rozwiązaniem są urządzenia oszczędzające energię. Eksperci w tej dziedzinie przez wiele lat próbowali wynaleźć urządzenie, które położyłoby kres wysokim rachunkom za prąd oraz bezczelności dystrybutorów energii. I to im się wreszcie udało.

Urządzenia te są wykonane przy pomocy specjalnej technologii, która zmniejsza energię bierną powodującą obciążenie w sieci. Jednym z takich urządzeń jest Power Factor Saver. To magiczne pudełko zmniejsza zużycie prądu przez sprzęty domowe i działa na zasadzie filtra, który eliminuje zakłócenia w sieci. Oszczędza energię elektryczną wykorzystywaną przez:

• Bojlery,
• Klimatyzatory,
• Lodówki,
• Kuchenki elektryczne,
• Suszarki.

Nie myślcie jednak, że to urządzenie zapewni wam darmowy prąd. Zostało ono zaprojektowane w celu obniżenia rachunku za energię elektryczną nawet o 30%, co znacznie przyczyni się do zwiększenia domowego budżetu. Szczególnie jest to widoczne w skali roku.