Pizza online w Krakowie – warto?

pizza-na-zamowienie

Programy kulinarne w TV, których namnożyło się w ostatnim czasie, zachęcają do gotowania we własnej kuchni i cieszenia się efektami swojej kulinarnej pracy samemu lub z rodziną. Ba! Nawet coraz więcej osób lubi się dzielić fotografiami swoich kulinarnych dokonań w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie, Snapchacie.

Przyczyniła się do tej swoistej rewolucji, zmiana naszych zwyczajów w kuchni i przy stole w domu, ale także w pracy. Coraz więcej pracujących osób lubi celebrować chwile posiłków razem ze swoimi współpracownikami. I nie chodzi tu o obowiązkowe przerwy śniadaniowe wśród osób pracujących np. na produkcji. Dziś, zamiast jeść pośpiesznie w samotności kanapkę czy jogurt przed monitorem komputera, pracujący ze sobą menedżerowie, umawiają się już nie tylko przy ekspresie do kawy na małą czarną, ale wspólnie celebrują drugie śniadania i lunche. Tworzy się wokół tego cała kultura firmowa, którą nawet zaczynają wykorzystywać w employer marketingu specjaliści od HR. Trzeba przyznać, że to naturalne dążenie do wspólnego spożywania posiłków w pracy jest pozytywnym, konsolidującym zjawiskiem.

Pizza – kulinarny przerywnik w pracy biurowej

Według niektórych badań, ponad 30% Polaków zamawia jedzenie przez Internet. Robią to dwa do trzech razy w miesiącu. Mają w tym celu w sieci do dyspozycji bogatą ofertę kulinarnych e-lokalizatorów, gdzie w ich rejonie znajdują się godne polecenia lokale. Dużym powodzeniem wśród intensywnie pracujących w korporacjach geeków cieszą się potrawy kuchni włoskiej, tureckiej i polskiej. Jednak nieodmiennie od lat na szczycie listy znajduje się pizza.

Odrobina kulinarnej rozkoszy – z dostawą do domu

kawa rozpuszczalna smakowa Amus.plNastał taki czas, że korzystanie z rozwiązań wygodnych i szybkich pozwala nam go zwyczajnie zaoszczędzić. Ekonomia i podział obowiązków oraz szanowanie pracy swojej i innych jest bardzo ważne w dzisiejszym świecie. Ponad połowa Polaków przygotowuje posiłki codziennie w domu. W jakiś sposób zaoszczędza. Czasami jednak ważna jest odmiana i w tym celu wielu szuka inspiracji lub chce skorzystać z gotowych rozwiązań. Szał na wyjście do pizzerii tak po prostu już trochę przeminął, dziś pizzę najchętniej zamawiamy do domu, by zjeść ją oglądając ulubiony film na kanapie swojego często luksusowego mieszkania lub zagryzając przy czytaniu książki z przytulającym się u stóp kotem.

Pizza online od rana do północy

Wielu smakoszy pizzy zamawia ją przez telefon, jak się szacuje, jest ich ponad 60 procent naszego polskiego społeczeństwa. Są tacy, którzy pizzę kupują w drodze z pracy do domu. Zgodnie opiniami, jakie spotkać można na forach w sieci, prawie co trzeci Polak zamawia potrawy zdalnie przez serwisy internetowe dwa do trzech razy w miesiącu. Pizzę, ale także kebab, chiński lub wietnamski makaron albo też sushi, można zamówić przez cały dzień z dostawą w ciągu około pół godziny i to do późnych godzin nocnych.

Krakowska pizzeria Domino’s kusi smakiem i sprytem

Pierwszą pizzerię Domino’s w Polsce otwarto 28 lutego 2011 roku w Warszawie, przy ulicy Bukowińskiej 26 c. Od tego czasu właściciele tej pizzerii utworzyli już kilka punktów sieciowych, które uwodzą smakiem i przekonują do siebie szybkością realizacji. Krok po kroku otwierane są nowe punkty w większych miastach. Domino’s zapraszają na pyszną pizzę ze świeżych składników najwyższej jakości codziennie i od samego początku oferują sprytne zamawianie przez Internet. Pizza Kraków Domino’s jest już także na wyciągniecie ręki, a raczej klik w komputerze lub smartfonie.

Domino’s Pizza bije rekordy w przygotowywaniu i dostarczaniu pizzy. Przy czym pamiętają o tym, by każdy smakowity pizzowy krążek był przyrządzony z produktów najwyższej jakości. Przybywa degustujących Domino’s Pizza już i w Krakowie. Sami właściciele mówią o sobie, że ich pizza w różnych odsłonach powstaje za każdym razem z fascynacji i inspiracji różnymi zakątkami świata. Ich pizze mają za zadanie trochę… intrygować i przenosić smakiem w kulinarną podróż z zamkniętymi oczami. Takie nazwy jak: Italian Meatballs, Hypnotica, Texas BBQ, a także Parma czy Extravaganzza działają na wyobraźnie. Do wyrobu pizzy wykorzystywane są produkty od zaufanych dostawców. Mąka do ciasta, pomidory, mięso, ser oraz przeróżne dodatki pochodzą w większości od polskich producentów. To szczegóły, które wpływają na kulinarny finezyjny efekt końcowy.

W każdym lokalu Domino’s Pizza znajduje się tzw. „Pizza Theatre”, dzięki któremu firma może pochwalić się tym, co ma najlepsze. Trzeba dodać, że Domino’s Pizza oferuje jeszcze inny asortyment niż ten klasyczny krążek. Są również przystawki, wśród których królują soczyste skrzydełka i drobiowe polędwiczki z pysznymi czosnkowymi i ziołowymi dipami;  zapiekane w piecu m.in. wegańskie wrapy, a nawet desery jak Choco Calzone czy Lava Cake. Plus do nich oczywiście napoje. Na samą myśl chce się w okolicy 11:00 kliknąć myszką i zamówić taki smakołyk z dostawą do biura lub domu.