Oryginalne rękawiczki z owczej skóry i ich niekwestionowane zalety

el-2686004_960_720

Rękawice i rękawiczki z owczej skóry są doskonałym połączeniem mody i funkcjonalności. Kożuch ze strzyżenia zapewnia ciepło, suchość i wygodę dłoni. Są również hipoalergiczne.

Zalety rękawic z owczej skóry

Zanim przejdziemy do samych zalet chcemy podkreślić, że takowe można uzyskać tylko wtedy gdy kupuje się oryginalne rękawiczki z owczej skóry. Oryginalne rękawice ścinane są przyszyte wełną skierowaną do wewnątrz, skórą skierowaną na zewnątrz i nie zawierają materiałów syntetycznych. Zapewniają ciepło dłoniom i oferują wiele korzyści, których nie dają skóry jagnięce lub syntetyczne rękawiczki. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapoznaj się z naszym artykułem do końca.

Kożuch reguluje temperaturę ciała

Prawdziwa owcza skóra z natury jest termostatyczna, co pomaga regulować temperaturę ciała, gdy masz na sobie rękawiczki kożuchowe damskie. Kożuch jest zarówno gęsty, jak i oddychający, dzięki czemu dłonie będą ciepłe w zimie, ale nie przegrzeją się. Oznacza to, że dłonie zawsze będą ciepłe w rękawiczkach z owczej skóry, bez pocenia się rąk.

Kożuch ze strzyżenia owiec pozostanie suchy i czysty

Kożuch owiec jest antybakteryjny, a lanolina samoczyszcząca się po wywietrzeniu. Kożuch może wchłonąć do 30% swojej własnej wagi w wilgoci bez zmoczenia, dzięki czemu dłonie są suche.

Lanolina świetnie wpływa na zdrowie skóry

Lanolina zawarta w owczej wełnie jest również bardzo dobra dla skóry osoby; może ograniczyć swędzenie i podrażnienie. To niesamowita korzyść, która ukoi zimne i suche dłonie przed surowymi skutkami zimy.

Wybór jak najbardziej przyjazny dla środowiska

Kożuch jest biodegradowalny i wymaga mniej energii do produkcji, dzięki czemu jest ekologiczną alternatywą dla materiału wytwarzanego syntetycznie. Jest to produkt uboczny przemysłu mięsnego, który pomaga eliminować odpady, wykorzystując je.

Wybór odpowiedniego rozmiaru – zawsze powinien się opierać o to, co wskazuje tabela rozmiarów rękawiczek z owczej skóry.

Jak wykonać właściwy pomiar?

Mierzenie ręki to najlepszy sposób na znalezienie odpowiedniego rozmiaru. Aby określić rozmiar rękawicy, zmierz obwód dłoni, utrzymując taśmę równo w poziomie na nadgarstkach. Zmierz dominującą rękę – prawą, jeśli jesteś praworęczny, i lewą, jeśli jesteś leworęczny. Zastosuj pomiar do tabeli rozmiarów. Do pomiarów pośrednich użyj następnego rozmiaru w górę.

Co się stanie, jeśli otrzymam rękawiczki i dopasowanie będzie zbyt ciasne?

Jeśli twoja rękawica trochę przylega do ciasnej strony, pamiętaj, że ścinanie zapewnia odrobinę rozciągnięcia, a wraz z zużyciem rękawice dopasują się do kształtu dłoni. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli rękawica przylega zbyt ciasno i nie można zgiąć nadgarstek, należy przejść do następnego dostępnego rozmiaru.

Większość producentów dobrze rozumie, że prawidłowe dopasowanie do rękawic z owczej skóry jest ważne. Jeśli wybierzesz rozmiar, który Ci nie odpowiada, zwykle możesz mieć szansę na bezproblemowy zwrot.