Ochrona biznesu – kto w Krakowie zainstaluje nam monitoring?

AAEAAQAAAAAAAAXZAAAAJGE3ZWNlZGY3LTNjYzQtNGE4MS1hZTNlLWM4NjI3NTIwMTExMQ

Chroń siebie i swoich pracowników dzięki pełnemu i profesjonalnemu systemowi nadzoru wideo. Chociaż samo biuro może nie wymagać kamer zabezpieczających z tych samych powodów, z jakich wymaga prywatna nieruchomość to nadal istnieje wiele zagrożeń dla bezpieczeństwa przed którymi warto się zabezpieczyć. W Krakowie jest wiele agencji zapewniających monitoring dla klientów biznesowych. Tym samym, agencje te są w stanie dać ci pewność, że Twoja firma jest bezpieczna – zarówno w dzień, jak i w nocy, wewnątrz i na zewnątrz.

Co to za firmy?

• Systemy Telekomunikacyjne i Komputerowe SCAZI s.c.
• Alarm-Tech s.c.
• ITSV Witold Mazur – Obsługa Informatyczna, Monitoring CCTV, Helpdesk, Hosting
• Alkam Security – Oddział Kraków
• Comptur. Systemy automatyki przemysłowej. Monitoring i transmisja danych

Co Ci mogą zapewnić, gdy zdecydujesz się na monitoring?

Po pierwsze: ochrona

Czasami najlepsze bezpieczeństwo zapewnia się wtedy, gdy ludzie wiedzą, że są obserwowani. Dlatego w ramach obsługi firm powyższe agencje oferują instalacje dobrze widocznych kamer zabezpieczające w miejscach otwartych, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników.

Po drugie: bezpieczeństwo

Wyżej wymienione agencje oferują kamery o najwyższej ostrości, jasności i widoczności szczegółów również w najwyższej jakości w każdych warunkach oświetleniowych. Ciągłe nagrywanie zapewnia szczegółowy materiał wideo przez cały dzień, każdego dnia.

Po trzecie: zapobieganie

Specjalnie zainstalowany system zabezpieczeń poinformuje Twoich pracowników (lub niepożądanych intruzów), że poważnie traktujesz bezpieczeństwo, co może pomóc w zmniejszeniu kradzieży rzeczy lub ważnych informacji, czy też uszkodzeniu mienia.

Po czwarte: prywatność

Zaleca się instalowanie kamer bezpieczeństwa w miejscach otwartych (lobby, korytarze, na zewnątrz), aby uniknąć naruszania prywatności pracowników w kabinach, biurach lub salach konferencyjnych – taki właśnie monitoring zapewniają wyżej wymienione jednostki.

Po piąte: ubezpieczenie

Czasem mimo wszystko powstają niespodziewane zdarzenia lub poważne incydenty. Posiadanie dowodów dzięki temu, że wcześniej pomyślało się o aparacie bezpieczeństwa jakim jest monitoring nie tylko potwierdzi kto dopuścił się czynu karalnego, ale może również uniemożliwić ponoszenie twojej odpowiedzialności za straty i możliwość mniej spornego ubiegania się o ubezpieczenie.

O co jeszcze warto zapytać krakowskich usługodawców?

sale konferencyjne łódzkieDobrze byłoby, gdybyś miał zainstalowany system zabezpieczeń zawsze pod kontrolą – dzisiaj jest to możliwe dzięki innowacyjnym aplikacjom mobilnym. Zanim zatem wybierzesz konkretne usługi zapytaj firmy, czy możesz od niej uzyskać dostęp do live streamingu z kamer CCTV w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca za pomocą smartfona lub tabletu. Oznacza to, że możesz być w podróży i wciąż być na bieżąco z tym, co dzieje się w biurze. Czujki ruchu mogą wywoływać powiadomienia lub alerty e-mailowe. To również daje lepszą pozycję do przejęcia kontroli nad sytuacją. Krakowskie agencje oferują szeroki wachlarz urządzeń zabezpieczających i nadzoru dla firm – skorzystaj z tego!

Artykuł opracowano z serwisem Kaspol.pl kasy fiskalne Warszawa