Nowe mieszkania w centrum Krakowa

bcystersow26

Deweloper Kraków firma Budrem może pochwalić się już trwającą ponad 25 lat historią. Powstała w roku 1998, kiedy to zaczęła budować w rejonie Nowej Huty. Przez wiele lat zdążyła oddać do użytku wiele nowych inwestycji o najwyższym standardzie.

Oferta firmy Budrem

Nowe mieszkania w Krakowie to specjalność dewelopera. Od początku działalności firma zrealizowała aż 210 tysięcy metrów kwadratowych mieszkań. Niedawno Budrem zrealizował kolejną inwestycją na Prądniku Czerwonym przy ulicy Felińskiego. Są to lokale mieszkalne o powierzchni od 35 do 62 metrów kwadratowych. Stanowią świetną propozycję dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi. To miejsce ciche i kameralne, a przy tym nie oddalone za bardzo od centrum miasta. Firma planuje w przyszłości rozbudowę osiedla, gdyż lokalizacja jest doskonała i cieszy się sporym zainteresowaniem. Również i przy ulicy Dobrego Pasterza Budrem wybudował nowoczesny budynek z tarasami i balkonami w stylu włoskim. To lokale o wielkości do 115 metrów kwadratowych. Zastosowano tam cichobieżne windy, mechaniczną wentylację wygłuszone klatki schodowe i podziemny garaż.

Mieszkania w centrum Krakowa

https://www.ubezpieczeniemieszkania.plTo jednak nie koniec inwestycji Budrem. Firma w ostatnim czasie wybudowała nowoczesne mieszkania przy ulicy Cystersów, w samym centrum Krakowa. To lokale przeznaczone dla osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania i funkcjonalność. Mieszkania w dzielnicy Grzegórzki są przeszklone i bardzo jasne. Do sprzedaży oddano aż 85 mieszkań o powierzchni od 29 do 73 metrów kwadratowych. Każdy lokal posiada osobny balkon. W budynku istnieje też możliwość połączenia mieszkań ze sobą. Klatki schodowe zostały dodatkowo wygłuszone, a wygodę zapewniają nowoczesne, cichobieżne windy. W przypadku tej inwestycji również zastosowano garaże podziemne i komórki lokatorskie. Mieszkania przy ulicy Cystersów to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią aktywne życie. W ciągu zaledwie kilkunastu minut bez problemu można stąd dotrzeć na Stare Miasto, Rynek Główny czy krakowski Kazimierz.