Exide Polska – niezawodne baterie Exide w ofercie FHU Alex

truck-g08f575f6b_640

Baterie trakcyjne to niezastąpione komponenty wchodzące w skład budowy wózków widłowych oraz innych urządzeń zasilanych elektrycznie. Jednym z czołowych producentów jest marka Exide, której akumulatory znane są z wytrzymałości oraz niezwykle wydajnej pracy. Baterie Exide dostępne są na rynku w wielu wariantach co wynika stąd,że marka inwestuje w ośrodki badawcze a także huty, w których produkowane są podzespoły wchodzące w ich konstrukcje. 

 

Exide – baterie trakcyjne najwyższej jakości 

 

Baterie trakcyjne Exide to produkty dostarczane na rynek przez markę oferującą swój asortyment w aż osiemdziesięciu krajach. Exide to największy producent akumulatorów kwasowo-ołowiowych a także jeden z najbardziej znanych ich recyklerów. Baterie trakcyjne Exide charakteryzują się najwyższej jakości elementami oraz stabilną, regularną pracą przy jednoczesnym dostosowaniu do trudnych warunków pracy, która od czasu do czasu może wymagać skoków mocy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym przez markę Exide baterie trakcyjne tego producenta są jednymi z tych, które cieszą się bardzo dużym uznaniem przedsiębiorców a także osób związanych zawodowo z dystrybucją urządzeń zasilanych elektrycznie.

 

Bateria Exide – zastosowania

 

Bateria Exide to podzespół dostępny w wielu wariantach dostarczających zasoby mocy niezbędne do uruchomienia i operowania wózkami widłowymi o różnym udźwigu oraz przy najróżniejszych, nawet kilkutonowych, obciążeniach. Każda bateria Exide charakteryzuje się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań takich jak chociażby łączniki flex, które nie tylko oferują odporność na rdzę i dużą wytrzymałość ale również stanowią skuteczne zabezpieczenie przed powstawaniem zwarć. Wysoka jakość połączenia sprawia, że każda bateria Exide dostępna na rynku oferuje wysoką trwałość połączenia ogniw nawet w przypadku jazdy po nierównych nawierzchniach. 

 

Exide – konserwacja baterii produkcji Exide

 

Baterie Exide, pomimo tego, że produkowane w nowoczesnych fabrykach, również ulegają zużyciu w wyniku intensywnej eksploatacji. Można jednak zadbać o to, by cieszyć się ich jakością i żywotnością jak najdłużej – w jaki sposób? Baterie Exide, tak samo jak inne akumulatory, ulegają samorozładowaniu, żeby zapobiec temu procesowi można nie tylko zabezpieczać akumulatory przed wpływem zbyt niskich lub wysokich temperatur, ale również wyciągać je z wózków widłowych, gdy te nie są użytkowane. Pragnąc przedłużyć żywotność baterii Exide należy również zadbać o to, by nie ulegały one częstemu pełnemu rozładowaniu, gdyż to zmniejsza pojemność akumulatorów.

 

Exide Polska – oferta PHU Alex

 

PHU Alex to jeden z dystrybutorów produktów Exide Polska. Najwyższej jakości baterie trakcyjne Exide dostępne w ofercie PHU Alex są wydajnym i satysfakcjonującym nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców rozwiązaniem. Duża pojemność, doskonałe parametry techniczne oraz wytrzymałość to nie wszystko, co przyczynia się do popularności produktów marki Exide Polska. Wpływ na to ma również ich ergonomiczność, która umożliwia szybki i łatwy montaż baterii Exide z wózków widłowych oraz innych urządzeń elektrycznych. Sprawdź baterie Exide Polska w ofercie PHU Alex pod adresem http://www.fhualex.pl/baterie-trakcyjne/baterie-trakcyjne-exide.html