Materiały firmowe, które się pamięta? Ostemplowane!

stamp-4847724_960_720

Zaraz udowodnimy Ci, że istnieją naprawdę różne kreatywne sposoby wykorzystania pieczęci. Na przykład niestandardowy stempel z logo może posłużyć do oznakowania Twojej firmy. Użyj znaczków z logo, aby stworzyć własny:

• papier firmowy,
• wizytówki,
• ulotki,
• broszury,
• upominki na przyjęcia,
• opakowania!

Warto wiedzieć, że każda powierzchnia ma swoje ograniczenia. Jednak dobry producent pieczątek zna wszystkie sprawdzone metody, które pozwolą Ci osiągnąć wymarzone wrażenie. Oto nasze najlepsze wskazówki, jak najlepiej wykorzystać pieczątki takie jak https://www.maxonline.pl/stempel-z-logo-personalizowany na najpopularniejszych powierzchniach biznesowych!

Najważniejsze informacje o używaniu pieczęci

Kiedy po raz pierwszy otrzymasz stempel, powinieneś stemplować go 15-20 razy, aby równomiernie rozprowadzić atrament. Pieczęcie najlepiej stosować na standardowym papierze na płaskiej powierzchni. Pieczętuj jednym ruchem, przy średnim nacisku, bez toczenia! Liczba odbitek zależy od rodzaju pieczęci. Stemple z tuszem są najlepsze do skomplikowanych projektów, ale nie są idealne do szybkiego stemplowania (tusz potrzebuje czasu na uzupełnienie). Stemple samotuszujące najlepiej nadają się do szybkiego, powtarzanego stemplowania i zapewniają ponad 1000 odcisków wysokiej jakości (!). Stemple ręczne często nie są dostarczane z tuszem, ale z pewnością u tego samego sprzedawcy możesz kupić poduszkę do tuszu. Mogą one trwać tak długo, jak wystarcza poduszka na tusz!

Wysoki połysk, nieporowate powierzchnie i papiery zapewniają profesjonalny wygląd Twoim materiałom marketingowym i warto próbować bezpośrednio nadrukować na nich swój adres zwrotny lub logo. Zdecydowanie zaleca się zakup tradycyjnego stempla z drewnianą rączką i użycie profesjonalnego atramentu szybkoschnącego na bazie pigmentu. Atramenty na bazie wody prawdopodobnie będą się szybko rozmazywać i nie będą tak trwałe. Upewnij się, że używasz odpowiedniego tuszu, a zrobisz świetne wrażenie! Im dłużej wysycha tusz, tym lepszy będzie efekt.

Torby muślinowe lub juta

Myślisz, że pieczątki są przeznaczone tylko na papier? Dzięki tym szybkim wskazówkom i odpowiednim oczekiwaniom dotyczącym wyniku możesz faktycznie stemplować materiał taki jak muślin lub płótno. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że nigdy nie uzyskasz idealnie wyraźnego odbicia na tkaninie, muślinie lub płótnie – sama powierzchnia jest porowata i nierówna i inaczej wchłania atrament. Ale wielu ludziom podoba się sposób, w jaki to wygląda! Podczas wykonywania stempli na jednej z tych powierzchni zalecamy użycie tradycyjnego drewnianego stempla ręcznego z szybkoschnącym atramentem (aby maksymalnie zmniejszyć rozmazywanie). Pamiętaj, aby umieścić to, co stemplujesz na płaskiej powierzchni, aby uniknąć nierównomiernego odcisku. Naciśnij mocno i nie zwalniaj stempla natychmiast. Naciśnięcie przez dłuższą chwilę zdecydowanie lepiej wepchnie atrament do materiału, w który celujesz, a więc w ten sposób będziesz cieszyć się najlepszym efektem.