Masz dość bólu pleców i chcesz się wyspać? Kraków ma na to odpowiedź!

person-2308639_960_720

W Krakowie ból pleców jest jedną z najczęstszych przyczyn wizyty u lekarza. Jest to również główny powód nieobecności w pracy. Każdy, kto cierpiał na problemy z kręgosłupem lub inne zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego – które, spójrzmy prawdzie w oczy, pojawiają się u większości z nas w pewnym momencie naszego życia – wie co to znaczy i dlatego wcale tutaj nie trzeba mówić, jak bolesne i niepokojące to może być.

Dlaczego materac ortopedyczny?

Materac ortopedyczny zapewni odpowiednie wsparcie dla Ciebie, tam, gdzie go najbardziej potrzebujesz, bez względu na rozmiar i sposób spania. Amortyzując ciało i reagując podczas poruszania się, materac ortopedyczny pomoże ci utrzymać prawidłowe ustawienie szyi i kręgosłupa podczas snu.

Jeśli czujesz się nieswojo, całą noc nie jesteś w stanie dobrze ułożyć się w swoim łóżku, masz większe szanse na rzucanie i obracanie – co nie będzie korzystne dla twoich pleców. Najlepszy rodzaj materaca ortopedycznego zapewni ekspozycję ruchową i dopasowując się do wagi ochroni Cię przed uciskiem, a także zapewni naturalne wypełnienia, które wspomagają kontrolę temperatury ciała, by spało Ci się jeszcze lepiej.

Pianka memory

Ponieważ pianka memory formuje się do ciała, pozwala plecom zachować naturalny profil podczas snu. Dzięki wszechstronnemu wsparciu dla twojego ciała, będziesz miał mniejszą szansę na zbyt często zmianę w nocy. Materac z pianką foam i pikowaną poduszką zapewni dodatkową wyściółkę i wydłuży żywotność materaca ortopedycznego.

Materac ortopedyczny z dużą ilością sprężyn kieszeniowych i wysokiej jakości wypełnieniami wchłonie zarówno ciężar, jak i ruch, aby zapewnić stabilne, ale niezwykle wygodne środowisko do spania. Niektóre materace ortopedyczne z kieszeniami sprężynowymi będą miały warstwę lateksu dla zapewnienia dodatkowego wsparcia. Będąc:

  • hipoalergicznym,
  • antybakteryjnym,
  • odpornym na roztocza,

ten naturalny materiał pomoże również osobom cierpiącym na alergie.

Jeśli twoje problemy z kręgosłupem oznaczają, że trudno jest wybrać Ci materac, na krakowskim rynku dostępnych jest kilka sklepów z materacami, do których warto zajrzeć. Z racji tego, że materac ortopedyczny promuje spokojny sen, powinien przynosić korzyści całemu ciału, a nie tylko kręgosłupowi. Dobry sen sprawi, że poczujesz się bardziej pozytywnie i będziesz gotowy stawić czoła całemu dniu, a to pomoże ci również w aspekcie długoterminowym żyć dłużej, oprzeć się chorobie i zmniejszyć poziom stresu.

Gdzie kupić materac ortopedyczny w Krakowie?

Aby uzyskać więcej informacji na temat różnych rodzajów materacy, zapoznaj się z informacjami dostępnymi na stronie Valde. To miejsce, z którego możesz zamówić takie wysokiej klasy ortopedyczne materace i to bez potrzeby wychodzenia z domu, co jest wielkim plusem jeśli właśnie teraz czujesz, że bardzo mocno potrzebujesz takiej ulgi i takiego materaca, ale ból nie pozwala Ci na przejażdżkę po krakowskich salonach z materacami (których de facto nie brakuje) w celu znalezienia tego najbardziej odpowiedniego.