Martin Garrix już 27 listopada w Krakowie – kup bilety

martin-garrix

To już kolejna trasa koncertowa, którą razem z Martinem Garrixem przemierzają jego rodzice. Tym razem ugości ich malowniczy Kraków. Martin Garrix zagra tam już 27 listopada długo wyczekiwany koncert. Oprócz rodziców obejrzy go na żywo kilka tysięcy polskich fanów artysty. Fani młodego DJa mają do czynienia z niecodziennym fenomenem, jakim jest niezwykle rodzinne usposobienie ich idola. Martin niemalże w każdym wywiadzie podkreśla, jak dużo odnośnie swojej kariery zawdzięcza rodzicom i wsparciu jakie od nich otrzymał.

To właśnie oni pomogli mu sięgnąć szczytu marzeń. Teraz dumnie obserwują występy swojego syna, towarzysząc mu przy okazji występów na całym świecie. Nie ukrywają przy tym jak wielką radość sprawia im jego twórczość oraz możliwość uczestnictwa w licznych festiwalach. Mają dzięki temu idealną okazję by zrozumieć i pokochać pasję swojego syna. Stali się jego najwierniejszymi fanami. Warto zauważyć, iż rodzice dla Martijna byli i są, nie tylko wsparciem, ale również inspiracją.

Bilety na to wydarzenie można cały czas nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/martin-garrix-w-krakowie-dj-wystapi-w-tauron-arenie-bilety,11498033/