Magdalena Kralka – ścigana kobieta mafii kibiców Cracovii

5e29442bae2d5_p

Nadal poszukiwana jest Magdalena Kralka, jest ona 32-letnią kobietą na którą wydano Europejski Nakaz Aresztowania. Krakowska policja ogłosiła, że ma dla niej “darmowy bilet”, ponieważ możliwe jest, iż przebywa za granicą naszego kraju.  Jeśli jakakolwiek osoba ma informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety, policja prosi o ich przekazanie.

Wszelkie rzeczy mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Magdaleny Kralki należy kierować do KWP Kraków Sekcja ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób na ul. Mogilskiej 109 w Krakowie lub pod jednym z poniższych numerów telefonu: 12 61-54-420,12 61-54-446, 12 61-54-448 lub 12 61 55 510. Policja gwarantuje anonimowość.

 

O co jest tak naprawdę oskarżona Magdalena Kralka?

Podejrzenia świadczą o tym, że kierowała ona swoją zorganizowaną grupą przestępczą, która zajmowała się przemytem narkotyków do Polski oraz ich rozprowadzaniem. Miała ona swój pseudonim który brzmiał Cracovii. Na razie nikt nie ma pojęcia o miejscu przebywania kobiety, dlatego szuka ją nawet Interpol.

Komenda Wojewódzkiej Policji w Krakowie na stronie internetowej dodała zdjęcie z grafiką przedstawiającą bilet lotniczy ze zdjęciem Magdaleny Kralki. Do tej fotografii dodano jeszcze napis “Zachęcamy ją do powrotu i ‘fundujemy’ bilet”.

 

Zdjęcie : https://dziennikzachodni.pl/