Parking Lotnisko Balice – szybka i wygodna podróż od drzwi mieszkania do bramek bezpieczeństwa

church-g3a879f049_1920

Jeśli często podróżujesz samolotem z Krakowa i okolic z pewnością ucieszysz się, że na lotnisko w Balicach bez przeszkód dotrzesz własnym samochodem, pozostawiając go w bezpiecznym miejscu na dowolny okres. Miejsca postojowe w pobliżu terminala to przede wszystkim wygoda podroży, zwłaszcza gdy wybierasz się na wakacje z większym bagażem. Na jakich warunkach działa strzeżony parking na Balicach?

Gdzie szukać miejsc postojowych na lotnisku?

Strzeżony parking na Balicach mieści się 400 metrów od terminala lotniska. To oznacza, że po opuszczeniu samochodu czeka cię tylko kilka minut spaceru do budynku.

Parking w takiej lokalizacji to wyjście naprzeciw wygodzie podróżujących. Zwłaszcza gdy leci się z dużym i ciężkim bagażem. Dzięki tej niewielkiej odległości od terminala osoby, które pierwszy raz odwiedzają ten port lotniczy nie będą także miały problemu z trafieniem z parkingu we właściwe miejsce – podkreśla kierownik Biura Obsługi Klienta Grupy Interparking.

Strzeżony parking na Balicach – największe zalety

Jeśli chodzi o bezpieczny i monitorowany parking, Lotnisko Balice to miejsce, w którym możesz być pewnym, że po powrocie odbierzesz auto w takim stanie, w jakim je zostawiłeś. Parking jest stale dozorowany fizycznie, a ponadto działa tam zaawansowany system monitoringu. Niezależnie od tego, na jak długo wyjeżdżasz, twój pojazd będzie bezpieczny przez cały czas.

Operator parkingu oferuje możliwość postoju krótko i długoterminowego w bardzo przystępnych cenach. Miejsc postojowych jest tam na tyle dużo, że nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem go dla siebie. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że go nie zabraknie w gorącym wakacyjnym okresie, możesz skorzystać z opcji wcześniejszej rezerwacji online. W razie pytań konsultanci parkingu na Balicach są dla ciebie dostępni przez całą dobę.

Wychodząc naprzeciw klientom parking oferuje także usługę myjni, możliwość skorzystania z kompresora, akumulatora czy zamówienia fotelika samochodowego dla dziecka. W pakiecie z biletem parkingowym możesz skorzystać także ze zniżki na ubezpieczenie turystyczne! Czy nie brzmi jak idealny przepis na beztroski wakacyjny wyjazd?