Kulinarne zaskoczenie w centrum Krakowa? Jak znaleźć najlepsze restaurację w grodzie Kraka?

1024px-wawel_castle

Jeżeli nasi czytelnicy choć raz zdecydowali się odwiedzić urokliwe miasto jakim bez cienia wątpliwości jest Kraków, to na pewno zauważyli oni, że szczególnie jego starówka wręcz pęka w szwach od wszelkiej maści lokali gastronomicznych.

Nie jest to oczywiście zjawisko niekorzystne, jednakże szczególnie niedoświadczonym konsumentom może sprawiać znaczny problem jeżeli chodzi o wybór punktu, który w stu procentach wpisywałby się w ich oczekiwania i preferencje.

Restauracja w centrum Krakowa powinna więc przyciągać swoją niezwykłością, charakterem, bogatym menu oraz ponadprzeciętnym poziomem obsługi. Z radością informujemy, że wszystkie te cechy gwarantuje odwiedzającym restauracja o wdzięcznej nazwie Trattoria Wawel, którą z pewnością warto odwiedzić w przerwie pomiędzy zwiedzaniem kolejnych kluczowych zabytków grodu Kraka.

Już pierwsze spojrzenie do wnętrza oraz pociągnięcie nosem zapewnią nas, że podjęliśmy właściwą decyzję. Sam lokal utrzymany jest w nienagannym porządku oraz wystylizowany w sposób niezwykle klimatyczny. Nieprzerwanie wydobywają się z niego także niezwykle przyjemne i nęcące zapachy zup, głównych dań, deserów oraz wszelkiej maści napojów, które bez wątpienia okażą się być prawdziwą ucztą dla naszego podniebienia.

Co jeszcze odróżnia omawianą dziś restaurację od niezwykle bogatej konkurencji? Wystarczy tylko krótka analiza menu, aby upewnić się, iż właściciele zadbali, by dana udostępniane konsumentom charakteryzowały się niezwykle korzystnym wręcz stosunkiem jakości do ceny. Możemy być przekonani, że nawet w sytuacji, gdy zamarzy nam się wystawny, dwudaniowy obiad dla kilku osób wzbogacony dodatkowo o przystawki oraz napoje, z pewnością wydatek taki nie wydrenuje naszego portfela jednocześnie zapewniając pełną satysfakcję tak ze smaku jak i wielkości porcji zamówionych smakołyków. Jeżeli nasi czytelnicy nie wierzą nam, wystarczy że zaznajomią się oni z sekcją komentarzy i opinii strony Trattoria Wawel.

Ze świecą szukać tam komentarzy niepochlebnych czy choćby neutralnych – wszystkie one jasno wskazują, że klienci byli niezwykle zadowoleni z tego, w jaki sposób zostali obsłużeni i że z pewnością skorzystają jeszcze niejednokrotnie z rozbudowanego i kuszącego podniebienie asortymentu tego właśnie punktu gastronomicznego.

Nie można również zapomnieć o fakcie, iż restauracja będąca bohaterem naszego dzisiejszego wpisu niejednokrotnie organizuje specjalne promocje, dzięki czemu mamy szansę spróbować naszych ulubionych smakołyków bądź też znacznie poszerzyć nasze kulinarne horyzonty za jedynie ułamek ceny, jaką przyszłoby nam za nie zwyczajowo zapłacić. Wszystko to sprawia, że będąc w Krakowie, swoistym nietaktem zdaje się być zaniechanie odwiedzin w Trattorii Wawel, która to staje się obowiązkowym punktem na gastronomicznej mapie wielu klientów.

Już dziś warto do nich dołączyć i spróbować dań, których niesamowity, jedyny w swoim rodzaju smak z pewnością pamiętać będziemy przez długi czas. Warto na ten krok pokusić się szczególnie w sezonie letnim, kiedy każde wyszukane danie oraz pyszny, schłodzony napój smakują najlepiej…zwłaszcza w gronie najbliższych!