Który parabank w Krakowie udzieli Ci kredytu w sytuacji zadłużenia?

Bank_loans

Gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki, najczęściej sięgamy po kredyty bankowe, które są nisko oprocentowane i można ich spłatę rozłożyć na dogodne raty. Niestety, bardzo często pomimo wysokich zarobków bank odrzuca wniosek kredytowy z powodu nadmiernego zakredytowania wnioskodawcy. Wtedy trzeba szukać innych rozwiązań, aby uzyskać dodatkową gotówkę.

Mieszkańcy Krakowa, którzy potrzebują dodatkowej gotówki, mogą skorzystać z dosyć bogatej oferty firm pozabankowych, które swoje oddziały mają w stolicy Małopolski. Stacjonarne firmy pozabankowe często udzielają pożyczek osobom zadłużonym, gdyż najczęściej nie weryfikują wnioskodawców w biurach informacji kredytowych. Czasem zdarza się, że sprawdzają ich w bazach dłużników, jednak najczęściej odbywa się to w sposób wyrywkowy. Sprawdzanie każdego klienta trwałoby zbyt długo, czyli firma nie spełniałaby jednej z największych obietnic, czyli szybkiej pożyczki. W większości firm pozabankowych wystarczy jedynie dowód osobisty, aby móc złożyć wniosek pożyczkowych. Nie ma konieczności dostarczania żadnych zaświadczeń o dochodach czy zarobkach.

Jesteś zadłużony? I tak masz szansę na pożyczkę

W Krakowie sporo jest firm udzielających pożyczek osobom zadłużonym, jednak i tak najwięcej możliwości daje internet i pożyczki online. Firmy działające w internecie również dosyć rzadko sprawdzają inne zobowiązania wnioskodawców, ograniczając się jedynie do zaglądania do baz dłużników. Jednak nawet, jeśli figurujemy w takiej bazie, pożyczkę możemy otrzymać. Każdy parabank ma bowiem nieco inne zasady udzielania pożyczek i często osoby zadłużone dostają dodatkowe środki na konto. Aby otrzymać pożyczkę przez internet, wystarczy złożyć prosty wniosek kredytowy dostępny na stronie parabanku, podać swoje podstawowe dane i poczekać na decyzję pożyczkową. Jeśli będzie ona pozytywna, dodatkowe środki trafią na konto jeszcze nawet tego samego dnia.

W internecie pożyczysz szybciej, taniej i korzystniej

Pożyczki w internecie dają wiele możliwości, a jednocześnie są sporo tańsze niż ich stacjonarne odpowiedniki. Co więcej, możliwe są nawet pożyczki za darmo, czyli oferta, jakiej nie znajdziemy praktycznie w żadnym banku czy stacjonarnej firmie pożyczkowej. Darmowe pożyczki to propozycja dla nowych klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z usług danego parabanku. Polegają one na tym, że przy pierwszym pożyczeniu pieniędzy oddaje się dokładnie taką samą kwotę, jaką się pożyczyło. Koszt pożyczki jest więc zerowy. Oczywiście, pod warunkiem, że spłacimy ją w terminie. Każde opóźnienie w spłacie może bowiem generować dodatkowe koszty. Ofertę darmowej pierwszej pożyczki możemy znaleźć już w kilkunastu parabankach, a z roku na rok liczba takich ofert rośnie. Można więc pożyczać pieniądze za każdym razem w innej firmie, dzięki temu przez dłuższy czas będzie można cieszyć się darmowymi pożyczkami.