Księgowość spędza sen z powiek? Oddaj ją w ręce biura rachunkowego

Biuro rachunkowe Giebułtów

Ubezpieczenia społeczne, podatki, wydatki, przychody i rozchody, tematów księgowych jest wiele. Prowadzenie ksiąg rachunkowych jest zatem czasochłonne i często uciążliwe, zwłaszcza dla osób, które samodzielnie prowadzą firmę, a przecież mogliby postawić oni na profesjonalną obsługę biura rachunkowego. Chcesz przekazać prowadzenie dokumentów księgowych jednemu z nich? Zrób to teraz.

Czym zajmuje się biuro rachunkowe?

Biuro rachunkowe świadczy usługi różnym podmiotom gospodarczym, w tym spółkom i osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, w zakresie prowadzenia dokumentów i ksiąg rozrachunkowych,. Do podstawowych zadań biura rachunkowego należą:

  • księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych oraz ewidencjonowanie przepływu środków finansowych;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • prowadzenie ewidencji i sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych;
  • archiwizacja dokumentów.

Jednak wiele biur rachunkowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje także dodatkowe usługi, które wychodzą poza podstawowe czynności, należące do ich kompetencji. Coraz większa ich część prowadzi także swoje biuro rachunkowe online, zapewniając szerszy dostęp i większą swobodę w kontaktach z klientami. Szukasz biura rachunkowego, które oferuje więcej? Słyszałeś o Tax Safe?

Biuro rachunkowe — Tax Safe

Tax Safe to biuro księgowe z Sopotu, które posiada swoje oddziały w całej Polsce. Możesz je spotkać w takich miastach jak Biała Podlaska, Brodnica, Gdańsk, Grudziądz, Katowice, Kraków, Piaseczno, Sopot, Strzelce Opolskie, Warszawa. Tax Safe ma także biuro rachunkowe Ostrów Wlkp, gdzie podobnie jak w każdym innym możesz liczyć na pomoc księgową. W dzisiejszych czasach jednak profesjonalna obsługa na wielu poziomach to wręcz standard, dlatego równie dobrze, możesz korzystać z usług Tax Safe online. Obsługa księgowa w tym zakresie jest niezwykle łatwa, gdyż dokumenty możesz przesyłać za pomocą aplikacji w telefonie. To coś więcej niż oferują pozostali.

Profesjonalne usługi księgowe

Biuro rachunkowe Tax Safe proonuje Ci znacznie więcej niż inne biura rachunkowe. Poza szerokim dostępem do fizycznych oddziałów w jednej z wielu lokalizacji w całej Polsce to biuro, oferuje Ci szereg usług, których nie znajdziesz wszędzie. Obsługa kadrowa i sporządzanie list płac nie często idzie w parze z podstawowym zakresem czynności, wykonywanych przez biura rachunkowe. Tymczasem profesjonalne biuro rachunkowe poza nimi, proponuje Ci jeszcze więcej. Odwiedź stronę taxsafe.pl i sprawdź, na co jeszcze możesz liczyć.