Kraków – odkrywaj jego uroki przy dobrej kawie!

02

Wszyscy kochamy uroki krakowskich uliczek – niezmiennie i tak samo mocno zachwycają nas bez względu na to, czy jesteśmy tam po raz pierwszy, czy też przechodzimy nimi codziennie.

 01

Kraków swój niepowtarzalny klimat zawdzięcza nie tylko im – tworzy go też każda kawiarnia kraków zapraszająca wszystkich przechodniów do środka aromatycznym zapachem kawy.

Kawiarnie w Krakowie – wyjątkowe pod każdym względem!

Krakowskie kafejki są stałym miejscem spotkań tubylców, jak również obowiązkową atrakcją przyjezdnych. To w nich, jak nigdzie indziej można zatopić się nie tylko w smaku wybornych słodkości, ale i w marzeniach. Nie ma też nic lepszego niż wskoczyć na „małą czarną” podczas lunchu, czy też umówić się na pogaduchy z przyjaciółką przy pobudzającym zmysły cafe latte.

W krakowskich kawiarenkach na pewno spotkasz:

  • zakochane pary przy gęstej, gorącej czekoladzie
  • całe rodziny delektujące się słodkimi łakociami
  • biznesmenów pospiesznie sięgających po espresso

Słowem – bez względu na to kto i do której z kawiarni w Krakowie wejdzie – w ich wnętrzach można zawsze poczuć się wyśmienicie i tak samo wyśmienicie uraczyć swoje kubki smakowe.

Jednak pośród tej plejady krakowskich kawiarenek jest też jedna, do której zaglądają równie chętnie kawosze, jak i łasuchy. Kawiarnia Karmello, bo o niej mowa – ma do zaproponowania swoim gościom obok menu pełnego kawowych propozycji – pyszne czekoladki, pralinki i inne autorskie smakołyki. Pokusa, której ciężko się oprzeć!

02

Kawiarnia przy rynku w Krakowie – to nie wszystko.

Nie trzeba jednak trzymać się kurczowo wyłącznie kawiarni ulokowanych w pobliżu słynnego krakowskiego rynku – to miasto ma wręcz bezmiar uliczek, dróżek i zaułków, a niemal przy każdym z nich czekają na nas kolejne przytulne miejsca na kawę. To wszystko zachęca do tego, by zacząć odkrywać Kraków z jego najsłodszej strony!