Jak podjąć decyzję co do zakupu wózka wielofunkcyjnego?

pexels-photo-1007788

Wraz z narodzinami malucha wiele rzeczy staje się dla niego tymi niezbędnymi na co dzień, a do których należą: wózek dziecięcy, łóżeczko, fotelik samochodowy oraz akcesoria pielęgnacyjne i ubranka. Rodzice zazwyczaj porównują szereg produktów, które mogą stać się najodpowiedniejszymi dla nowonarodzonego dzidziusia.

Ważne, by jeśli to możliwe jeszcze przed narodzinami dziecka określić, co będzie potrzebne dziecku. Jedną z pierwszych rzeczy w którą zaopatrują się rodzice jest wózek, powinien on mieć głęboką i szeroką gondolę, z możliwością podniesienia oparcia pod główka. Wózek powinien być lekki oraz wydajny, najlepiej wielofunkcyjny.

Wózek Baby Design Lupo Comfort, to polski uniwersalny wózek, który łączy w sobie modny styl z aktualnymi rozwiązaniami. Jest to wózek, który posiada miękką amortyzację oraz 4 pompowane koła, z których 2 przednie są skrętne i obrotowe. Wózek prowadzi się niezwykle płynnie i lekko na każdej powierzchni. Stelaż wózka Lupo jest trwały i stabilny, istnieje możliwość, by wspólnie z siedziskiem do spacerówki oraz fotelikiem samochodowym stworzyć system podróżny.

Pasujące foteliki samochodowe to Baby Design oraz CabrioFix Maxi Cosi. Gondola wózka jest głęboka i szeroka, idealna dla maleństwa, które wciąż rośnie, budka jest przedłużana, skutecznie chroni dziecko przed silnym wiatrem i gorącymi promieniami słońca. Cały wózek Baby Design Lupo wykonany jest z materiałów, które są przyjemne dla skóry dziecka, a wózek idealnie się prezentuje.

Spacerówka wózka jest montowana na stelażu za pomocą mocnych zatrzasków, może być odwracana w dwie różne strony, do przodu i do tyłu kierunku jazdy. Podnóżek wózka, i oparcie spacerówki są regulowane, w prosty sposób można je dopasować do aktualnych potrzeb dziecka. Zaletą wózka Lupa jest pojemny kosz na zakupy, który zapinany jest na zamek. Gondola wózka oraz siedzisko zaopatrzone są w elementy odblaskowe. Wózek dostępny jest w różnych ciekawych oraz stonowanych odcieniach.