Szukasz inspiracji filmowej online? Mamy kilka propozycji!

iphone-472197_1280

Co powinienem obejrzeć? To pytanie dręczy nas bez względu na to, jak oglądamy telewizję. Po przejrzeniu naszej ulubionej serii, obejrzeniu wszystkich polecanych programów i filmów oraz przejrzeniu każdego gatunku, jaki udało nam się znaleźć, nadal uderzamy w ścianę. Co zostało? myślimy, niecierpliwie czekając na trzeci sezon ulubionego serialu.

Możesz nawet ulec pokusie anulowania usługi, która wydaje się jałowa. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego nie powinieneś zrezygnować, a dodatkowych inspiracji szukaj tutaj: https://gdzieonline.pl/.

Chociaż niektóre usługi przesyłania strumieniowego nie są tak popularne jak Netflix czy Hulu, ich archiwa są ogromne – a co więcej, są bezpłatne. Platformy te są często solidne i pełne niespodzianek, trochę jak szperanie w sklepie z używanymi rzeczami.

Ponieważ są przesyłane strumieniowo, są tak łatwo dostępne, jak wszystko w Internecie, chociaż niektóre mogą wymagać trochę dodatkowego sprzętu. Oto lista najlepszych witryn do oglądania filmów online za darmo. Pamiętaj, aby dodać ulubione zakładki, aby noce w domu były równie niesamowite, jak wyjście do kina. Pamiętaj jeszcze, że podobnie jak wszystkie usługi przesyłania strumieniowego, zawartość zmienia się okresowo.

Kanopy

Jeśli lubisz filmy artystyczne lub klasyczne filmy, Kanopy to najlepsza strona do bezpłatnego przesyłania strumieniowego. Dzięki wpisom z Criterion Collection, a także współczesnymi dziełami, Kanopy pokazuje wysokiej jakości i docenione przez krytyków kino, a wszystko to bez żadnych kosztów dla użytkowników.

Aby korzystać z Kanopy, lokalna biblioteka, uniwersytet lub uczelnia musi być z nim połączona. Dzięki karcie bibliotecznej lub loginowi e-mail uczelni możesz uzyskać dostęp do katalogu Kanopy w dowolnym momencie.

Popcornflix

Dla tych, którzy wolą bardziej popularne filmy, Popcornflix idealnie pasuje do swojej nazwy. Usługa wspierana reklamami zapewnia dostęp do mnóstwa filmów i programów telewizyjnych. Możesz przesyłać strumieniowo przez Internet, ale możesz także pobrać aplikację Apple TV, Google Play, Amazon i Xbox, jeśli chcesz oglądać na ekranie telewizora.

Vimeo

Vimeo to platforma wideo, taka jak YouTube, umożliwiająca użytkownikom przesyłanie własnych filmów i klipów do udostępniania w jakości HD. Za oglądanie niektórych filmów na stronie trzeba zapłacić, ale wiele z nich jest bezpłatnych — zwłaszcza filmy krótkometrażowe.

Bonus: to świetna alternatywa, jeśli nie interesuje Cię to, aby Google wiedział, co oglądasz. Vimeo istnieje jako strona internetowa oraz jako aplikacja na iOS i Androida. Możesz oglądać filmy, przesyłając je bezpośrednio lub pobierając je, gdy nie korzystasz z Wi-Fi.

Archiwum internetowe

Kochasz klasyczne filmy? Wiele filmów ze złotego wieku jest obecnie dostępnych w Internet Archive, witrynie, która przechwytuje wszystkie media należące do domeny publicznej. Większość tytułów wolnych od praw autorskich pochodzi z lat 20-tych i 30-tych XX wieku. Dla miłośników klasycznych filmów to skarbnica z takimi perełkami jak „Plan 9 z kosmosu” Eda Wooda.

 

Polecamy:
Czego nauczysz się w Krakowie? Kursy języka niemieckiego