Implanty piersi: dlaczego mniejsze są lepsze niż większe?

woman-3075710_960_720

Wszyscy słyszeliśmy powszechne powiedzenie, że „większy znaczy lepszy”, ale w przypadku implantów piersi może już to nie być prawdą. Implanty o niewielkich rozmiarach mogą mieć transformujący, naturalny wygląd, którego szukasz.

Ale zalety związane z wybraniem mniejszych implantów nie są związane tylko z estetyką – istnieją dodatkowe zalety mniejszych implantów, które mogą Cię zaskoczyć. Dowiedz się, dlaczego coraz więcej kobiet w Rzeszowie, Krakowie i innych miejscach Polski decyduje się na mniejsze implanty, podejmując decyzję o powiększeniu piersi.

Naturalnie wyglądające wyniki

Nie ma wątpliwości, że piersi odgrywają ważną rolę w kobiecym pięknie i poczuciu kobiecości, ale większe piersi niekoniecznie poprawiają ciało wszystkich kobiet w idealny sposób. W wielu przypadkach powiększenie piersi to duże wyzwanie, a już niewielki wzrost rozmiaru może znacznie poprawić wygląd biustu kobiety. W rezultacie wiele kobiet uważa, że mniejsze implanty piersi często wyglądają bardziej naturalnie.

Oto dlaczego: nie chodzi tylko o objętość piersi, proporcje też mają znaczenie. Niektóre typy implantów mogą sprawić, że piersi będą wyglądać bardziej proporcjonalnie na całej długości, a inne wręcz przeciwnie. Tak więc, łącząc ten efekt z implantami, które są już duże na początek, możesz w końcu uzyskać więcej, niż się spodziewałeś pod względem ogólnej estetyki. Niektóre kobiety zapominają wziąć to pod uwagę przy wyborze rozmiaru implantu. W końcu chcesz, aby ludzie Cię zauważali – a nie tylko Twoje ulepszone piersi, prawda?

Aktywny styl życia

Wiele kobiet powołuje się na aktywny tryb życia z tego powodu, że wybrały mniejsze implanty piersi. Jak wiedzą kobiety o naturalnie zmysłowych sylwetkach, większe piersi mogą sprawiać, że wykonywanie pewnych form ćwiczeń, zwłaszcza biegania i innych intensywnych czynności, będzie niewygodne – a nawet bolesne. Gdy biegasz po torze lub wymachujesz rakietą tenisową, nie zawsze jest wygodne ciągłe martwienie się o swoje piersi. To nie tylko rozprasza, ale może również wpływać na wyniki sportowe. Dla kobiet, które lubią aktywny tryb życia, ale nadal chcą poprawić swoje piersi, małe implanty są idealnym rozwiązaniem. W ten sposób możesz nadal osiągać kobiece kształty, których pragniesz, jednocześnie będąc w stanie wygodnie uczestniczyć w regularnych czynnościach.

Mniej ryzykowne

Oprócz względów estetycznych i zgodności ze stylem życia istnieje mniejsze ryzyko związane z mniejszymi implantami piersi. Gdy szczupłe kobiety, które mają bardzo mało tkanki piersi, decydują się na duże implanty, może to powodować komplikacje, takie jak przerzedzenie skóry, a nawet utrata czucia. Podobnie, ponieważ większe implanty piersi ważą więcej, z większym prawdopodobieństwem z czasem zwisną.

Większe i cięższe implanty mogą również prowadzić do większego ryzyka blizn i rozstępów z powodu zwiększonego napięcia na skórze. Niektóre z tych powikłań można naprawić, ale wiele kobiet cierpiących na podobne problemy decyduje się na operację korekty piersi w celu wymiany implantów.

Artykuł zainspirowany usługami M Estetica. Więcej znajdziesz na: https://christofferingves.pl/.