Szukasz idealnego miejsca do pracy? Wybierz Galerię Bronowice w Krakowie

darmowy-coworking-Galeria-Bronowice-Kraków_800x534

Galeria Bronowice w Krakowie to obecnie jedno z największych i najnowocześniejszych centrów handlowych w mieście. Ma ona jednak do zaoferowana swoim gościom znacznie więcej niż tylko naprawdę bogatą ofertę sklepów. Jak się okazuje, Galeria jest również znakomitym miejscem do pracy, funkcjonują w niej bowiem dwa darmowe coworkingi!

Popularność coworkingów rosła w Polsce od lat, nie bez powodu miejsca tego typu pojawiały się we wszystkich dużych miastach w kraju. Wynika to z tego, że popularność pracy zdalnej również rosła, a nie każdy chciał zmieniać swój dom czy mieszkanie w małe biuro. W roku 2020 jeszcze więcej firm i pracowników przekonało się, że praca zdalna naprawdę ma sens – wszystko to ze względu na koronawirusa.

Darmowy coworking, czyli zaskakujące zjawisko

W Galerii Bronowice funkcjonują obecnie dwa coworkingi, które w sumie mają ponad 500 m2 powierzchni. Są one udostępniane klientom zupełnie za darmo, co nie jest zjawiskiem powszechnym. Standardowo, coworking to dość spory koszt, zwłaszcza dla osoby, która nie jest przedsiębiorcą, a freelancerem czy osobom pracującą na etacie, tylko w sposób zdalny.

W Krakowie funkcjonuje wiele płatnych coworkingów. I chociaż również są to miejsca godne naszej uwagi, to musimy się liczyć, że co miesiąc z naszego portfela zniknie przynajmniej kilkaset złotych. W jednym z nich, w centrum miasta, ceny zaczynają się od 400 zł – w tej cenie otrzymamy dostęp do biurka (jest ono dzielone z jedną, inną osobą) na 100 godzin. Jeżeli oczekujemy biurka dedykowanego i chcemy korzystać z niego bez jakichkolwiek limitów, w takim przypadku musimy liczyć się z ceną wynoszącą 650 zł miesięcznie.

Nie są to ceny zatrważające, jednak na pewno zauważalne dla każdego z nas. Dlatego tym bardziej warto zdecydować się na zupełnie darmowy coworking w Galerii Bronowice.

Co ma nam do zaoferowania coworking w Galerii Bronowice?

Oba coworkingi to naprawdę spora przestrzeń, biurka, które tam znajdziemy, wraz z wygodnymi fotelami, są rozstawione dość szeroko, aby nikt nie patrzył nam na ręce i aby każdy mógł pracować w komfortowych dla siebie warunkach. Na miejscu czekają też na nas podstawowe urządzenia biurowe. Nie brakuje oczywiście szybkiego internetu, w końcu bez niego nie dałoby się pracować. Całość jest zorganizowana w taki sposób, aby praca w coworkingu należała do przyjemnych i komfortowych, nie odbiegając tym samym od innych, płatnych odpowiedników.

Dla kogo przeznaczony jest coworking?

Coworking jest idealny nie tylko dla osób, które pracują zdalnie. Idealnie odnajdą się tutaj również przedsiębiorcy, zwłaszcza Ci początkujący, freelancerzy, studenci czy inne osoby, które nawet okazjonalnie pracują zdalnie. Jeżeli ktoś ma pracę mobilną – jest np. handlowcem – coworking to również miejsce dla niego. Nie może więc dziwić, że oferta coworkingowa jest naprawdę popularna. Z tego powodu powstał też drugi z coworkingów, zauważono bowiem, że pierwszy cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem.

Jak skorzystać z darmowego coworkingu?

Nie obowiązują tutaj jakiekolwiek zapisy, a oba coworkingi przeznaczone są dla wszystkich. Aby skorzystać z niego, wystarczy się w nim pojawić i zająć swoje miejsce. Oba coworkingi działają w takich godzinach jak sama Galeria. Pamiętajmy, że zainteresowanie takimi miejscami będzie rosło, a z racji braku zapisów z coworkingu będzie mógł skorzystać ten, kto pierwszy zajmie w nim swoje miejsce.

Czy coworking to tylko miejsce do pracy?

Nie, chociaż faktycznie większość osób pracuje. Jeżeli jednak jesteś studentem i szukasz miejsca do komfortowej nauki, coworking również może być miejscem dla Ciebie. Na terenie Galerii są jednak również inne miejsca, gdzie nauka będzie przyjemna i efektywna – jedną z nich będzie popularna Czytelnia.

W coworkingu można zdecydować się zarówno na pracę cichą, jak i pracę w większym zespole. Dodatkowo to doskonałe miejsce, by zorganizować tutaj spotkania biznesowe. Całość prezentuje się przyjemnie i profesjonalnie, stąd będzie to lepsze rozwiązanie, niż kawiarnia czy sieciowe restauracje.

Dlaczego warto skorzystać z coworkingu w Galerii Bronowice?

Przede wszystkim, jest to miejsce komfortowe, sprzyjające efektywnej pracy, które do tego udostępniane jest nam za darmo. W samej Galerii możemy znaleźć również nie tylko idealne miejsca do relaksu, ale również restauracje, sklepy czy kawiarnie, stąd obiad czy kawa w przerwie od pracy będą po prostu możliwe.

Sama praca zdalna zyskuje na popularności, a wielu z nas nie che zmieniać na stałe swoich mieszkań czy domów w biura – jeżeli i Ty masz dość takiego rozwiązania, zastanów się nad możliwością pracy zdalnie właśnie w darmowym coworkingu w Galerii Bronowice. To rozwiązanie, które sprawdza się od lat, przyciągające coraz to więcej zainteresowanych.

Więcej o coworkingu dowiesz się na stronie internetowej Galerii Bronowice.