Hizero Bionic Mop – odkurzanie i mycie podłogi w jednym

6778_800x533

Żyjemy w świecie, w którym czas jest jedną z najcenniejszych wartości, jakie posiadamy. Często po powrocie z długiej zmiany w pracy nie mamy ani trochę ochoty na spędzenie wieczoru przy sprzątaniu. Cały weekend w atmosferze domowych porządków również nie brzmi zachęcająco. Sprawę komplikuje obecna sytuacja epidemiologiczna. Każdemu z nas zależy na bezpieczeństwie i zdrowiu najbliższych osób. Jak o nie zadbać w przemyślany i sprawdzony sposób?

Domowe porządki nie muszą być przykrą koniecznością

Większość z nas kojarzy sprzątanie podłóg z niezwykle długą i męczącą pracą. Najpierw odkurzanie, podczas którego kilkakrotnie trzeba przełożyć zbyt krótki kabel ze wtyczką do innego gniazda. Później dźwiganie ciężkiego wiadra z mopem i żmudne szorowanie oraz wyciskanie jego końcówki. Wcale nie musi tak być! Hizero Bionic Mop odkurzy i umyje Twoją podłogę za jednym zamachem. Wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu segregacji zabrudzeń suchych i brudnej wody. Co więcej, po zakończeniu sprzątania podłóg wystarczy przełączyć go w tryb samoczyszczenia, by później móc od razu go użyć. Sprzątanie jeszcze nigdy nie był aż tak proste, jak teraz.

Stworzony z myślą o każdym domowniku

Większość tradycyjnych odkurzaczy cechuje niezwykle ciężka waga. Kilkuletnie dziecko przeważnie nie jest w stanie samo przenieść takie sprzętu, nie mówiąc o tym, że w tak młodym wieku nie powinno dotykać gniazdek elektrycznych w domu. Mop z funkcją odkurzania sprawi, że Twoja pociecha będzie mogła sama bezpiecznie zadbać o porządek w swoim pokoju. Dzięki kółkom zamontowanym z tyłu odkurzacza nawet mały człowiek niemający dużo siły bez trudu poradzi sobie z jego transportem. W dodatku odkurzając, od razu umyje podłogę. Proces mycia podłogi jest zbyt skomplikowany nawet dla większości dorosłych mężczyzn, a od teraz Twoje dziecko będzie mogło przeprowadzić go samodzielnie. Zdecydowanie Hizero Bionic z funkcją mopowania i odkurzania stanie się najlepszym przyjacielem Twojego domu.

Zaprojektowany z troski o ochronę środowiska naturalnego

Tradycyjne odkurzacze to niestety jedne z największych generatorów zmieszanych śmieci w naszych gospodarstwach. Mop z funkcją odkurzania nie posiada worków, a zamontowany wielorazowy pojemnik na odpady będzie służyć Ci przez lata. W dodatku podczas czyszczenia podłóg odkurzaczem Hizero nie ma potrzeby stosowania agresywnych środków chemicznych. Do wyczyszczenia mieszkania o powierzchni 50m2 wystarczy jedynie 500 ml wody. Dla dobra planety i oszczędności w Twoim portfelu.