Gdzie w Krakowie można skorzystać z pomocy podatkowej? Lista sprawdzonych biur i co oferują

documentation-folders-and-worker-Copy-e1457326123713

Podatki bardzo ważne w życiu osoby prywatnej oraz osoby, która prowadzi działalność gospodarczą, aby przejść bez problemów sprawy podatkowe należy skorzystać z specjalistycznej pomocy. Wybierając biuro do spraw podatkowych należy zwrócić uwagę na obecność danej biura na rynku oraz posiadane certyfikat i referencje od klientów.

Lista biur specjalizujących w sprawach podatkowych w Krakowie

1. Biuro Rachunkowe LEXUS
Siedziba biura mieści się na ulicy Wygranej 9. Swoją działalność rozpoczęło w 1997 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą małych,średnich przedsiębiorstw i spółek handlowych.Zakres usług prowadzi prowadzenie księgowości, rozliczeń podatkowych z urzędami skarbowymi. Biuro prowadzi także rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządza analizy finansowe, prowadzi sprawy z zakresu kadr i płac oraz pomaga w wyprowadzeniu zaległości. Biuro posiada licencję Ministra Finansów, która uprawnia do usługowego prowadzenia usług księgowych. Biuro współpracuje z kancelarią radcy prawnego i kancelarią notarialną i pomaga w zakładaniu oraz likwidacji działalności gospodarczej.

2. Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czarnecki

Swoje usługi firma świadczy od 1990 roku. Siedziba firmy to ul. Zagrody 20a. Świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej, doradztwa podatkowego, doradztwa finansowego, pomocy w pozyskiwaniu dotacji UE, pomocy w sprawach kadrowych i płacowych oraz pomoc w różnego rodzajach rozliczeniach i kontaktach z urzędami. Decydując się na współpracę klient otrzymuje dostęp do doradców podatkowych, doradców prawnych oraz księgowych. Pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do prowadzenia księgowości.

3. Biuro Rachunkowe Krakus

Siedziba biuro to Kraków os. Kazimierzowskie 7 31-839 Kraków i Krzyszkowice 8 32-445 Krzyszkowice. Oferuje swoje usług dla wszystkich podmiotów gospodarczych w zakresie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz płac i kadr. Biuro pomaga przedsiębiorstwom pomoc w rozliczeniach i kontaktach z urzędami. Pracownicy biura posiadają odpowiednie certyfikaty do prowadzenia księgowości.

Zobacz również: Pracowałeś za granicą? Fachowcy ze strony tax-pol.pl pomogą Ci w kwestii jaką jest zwrot podatku z Niemiec

4. Biuro Rachunkowe Rachmistrz

Siedziba biura to Kraków ul. Powstańców 25a. Zakres usług biura obejmuje prowadzenie księgowości, rozliczeń z urzędami, sporządzeń dokumentów urzędowych oraz prowadzenie spraw z zakresu kadr i płac. Dodatkowo biuro pomaga w zakładaniu działalności gospodarczej. Biuro posiada licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia księgowości.

5. Biuro Podatkowe Advena

Siedziba biura to ul Wenecja 2b/2. Działalność biura została rozpoczęta w 2007 roku. Biuro posiada odpowiednie uprawnienia do prowadzenia księgowości. Swoje usługi biuro kieruje do firm, fundacji i stowarzyszeń, które rozpoczynają swoją działalność oraz istniejących firm. Oferta obejmuje kompleksową pomoc w zakładaniu firm,fundacji i stowarzyszeń. Dodatkowo pomaga firmom, fundacjom i stowarzyszeniom prowadzenie spraw z zakresu rozliczeń i kontaktów z urzędami. Dodatkowo firma oferuje szereg usług dodatkowych takie jak: analizy biznesowe, obsługę prawną, szkolenia BHP, leasing czy niestandardowe usługi z zakresu księgowości i analiz finansowych.