Elektryk Kraków, czyli fachowiec od instalacji elektrycznych z Krakowa

elektryk-krakow-czyli-fachowiec-od-instalacji-elektrycznych-z-krakowa

Instalacje elektryczne są obecne w każdym domu, dlatego dobrze jest mieć pod ręką numer do zaufanego elektryka, który, w razie potrzeby, pomoże naprawić usterkę. Mieszkańcy Krakowa o pomoc mogą zwrócić się do firmy ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW.

Polecany elektryk w Krakowie – ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW

W Krakowie działa wielu elektryków. Można to łatwo sprawdzić np. poprzez wpisanie w wyszukiwarkę internetową hasła: „elektryk Kraków”. Mimo takiej obfitości i różnorodności firm, jedna z nich mocno wyróżnia się na tle konkurencji. Mowa o ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW.

Przedsiębiorstwo to zajmuje się wszelkiego rodzaju usługami związanymi z elektryką. Pełną ofertę wraz z dotychczasowymi realizacjami można obejrzeć na stronie internetowej ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW pod adresem https://www.instalacjeelektrycznekrakow.pl/

Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, a swoją prace wykonuje w i na budynkach mieszkalnych, lokalach handlowych, biurach, budynkach użyteczności publicznej, a nawet halach przemysłowych. ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW realizuje usługi z dojazdem do klienta na terenie Krakowa i okolic.

ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW – zalety

Firma ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW posiada wiele cech, które przemawiają za tym, żeby to właśnie ją wybrać do wykonania robót elektrycznych. Zalety, które należy wymienić to m.in.:

  • wykwalifikowana kadra – w ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW pracują przeszkoleni pracownicy, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do pracy z prądem,
  • doświadczenie – firma ma odpowiednie doświadczenie w branży i dużo zrealizowanych zleceń,
  • najnowszy sprzęt – wszystkie usługi są świadczone z wykorzystaniem nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu oraz najwyższej jakości materiałów,
  • terminowość – firma zawsze dotrzymuje terminów ustalonych z klientem,
  • działanie zgodne z obowiązującym prawem – wszystkie prace, np. montaż instalacji fotowoltaicznych czy piorunochronów, są wykonywane zgodnie z aktualnymi przepisami prawa i normami,
  • szeroki zakres usług – ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW wykonuje nie tylko usługi elektryczne, ale również m.in. montaż piorunochronów czy paneli fotowoltaicznych,
  • miła atmosfera współpracy – firma dba, aby cały proces współpracy z klientem przebiegał w sprawnej i miłej atmosferze.

ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW – oferta

Konsultacje elektryczne

Klienci, którzy nie chcą jeszcze zlecać elektrykowi konkretnych prac mogą zgłosić się ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW po konsultacje. Firma chętnie udzieli wsparcia i zaproponuje funkcjonalne rozwiązania na etapie planowania i realizacji inwestycji budowlanych oraz przygotuje indywidualną ofertę.

Pomiary elektryczne

Firma dysponuje profesjonalnym sprzęt pomiarowym, dlatego może wykonać wiarygodne i precyzyjne pomiary elektryczne przed odbiorem instalacji lub okresowe pomiary elektryczne.

Instalacje elektryczne

Firma może zaplanować i stworzyć instalacje elektryczne zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne w budynkach różnego rodzaju.

Instalacje inteligentnego domu

ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW wykonuje instalacje automatyki budynkowej (tzw. smart home) w oparciu o potrzeby i oczekiwania klienta. Dzięki zastosowaniu automatyki budynkowej, firma daje użytkownikom nieruchomości możliwość sterowania wszystkimi instalacjami za pomocą urządzenia mobilnego oraz lokalnych paneli.

Uziemienie instalacji elektrycznej

Prawidłowo wykonane uziemienie instalacji elektrycznej to podstawa bezpiecznej instalacji elektrycznej każdego budynku, dlatego ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW realizuje je zgodnie z projektem budynku, a na wykonanej instalacji przeprowadza odpowiedni pomiar, którego wyniki zostają następnie przedstawiane w stosownym protokole.

Instalacje okablowania strukturalnego

Sieci strukturalne sprawiają, że możliwe jest łączenie komputerów, telefonów i innych urządzeń pracujących w sieci. Omawiana firma elektryczna z Krakowa bez problemu zajmie się montażem instalacji okablowania strukturalnego.

Instalacje alarmowe

Firma wykonuje również instalacje alarmowe, które oprócz ostrzegania przed ewentualnym zagrożeniem dają również możliwość sterowania np. bramami czy roletami.

Monitoring wizyjny (CCTV)

ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW podejmuje się także zleceń na instalację monitoringu wizyjnego CCTV, który podnosi bezpieczeństwo budynku oraz stanowi doskonałe uzupełnienie instalacji alarmowych.

Kontakt do firmy elektrycznej

Kontakt z firmą elektryczną z Krakowa ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW możliwy jest m.in. poprzez: