Drewniana skrzynia na zabawki – to musisz mieć!

drewniana-skrzynia-na-zabawki-to-musisz-miec

Regał w pokoju dziecięcym ugina się pod ciężarem resoraków, figurek, lalek i klocków, a nowych zabawek wciąż przybywa? Zamiast kupować kolejną półkę, można zainwestować w skrzynię. Taki mebel sprawdzi się niezależnie od metrażu pokoju i rodzaju zabawek.

Skrzynia dla dzieci: idealna do małego i dużego pokoju

Dziecięce pokoje zwykle nie należą do największych – nierzadko są nieustawne i wąskie jak wagon. Tymczasem na mocno ograniczonej powierzchni trzeba wydzielić kilka stref (snu, nauki, zabawy i przechowywania) i tym samym wygospodarować miejsce na łóżko, biurko z krzesłem, szafę, półki. Jak to wszystko pomieścić? Warto zainwestować w meble wielofunkcyjne, w tym właśnie drewniane skrzynie na zabawki. Dziecko może w nich przechowywać zabawki i wszystkie swoje skarby, a także używać jako siedziska i okazjonalnego stolika. Tym samym można zaoszczędzić miejsce i zrezygnować z dużego stojącego regału – wystarczy zamontować wiszące półki na książki.

Skrzynia na zabawki sprawdzi się również w sytuacji, gdy dziecko jest jeszcze małe i częściej bawi się w salonie niż w swoim pokoju. Wówczas dobrym rozwiązaniem będzie mobilna skrzynia na kółkach. Po schowaniu zabawek pojemnik można wygodnie przewieźć do kąta w salonie czy do innego pomieszczenia. Jeśli skrzynia będzie wyposażona w materac czy poduszkę, może też pełnić funkcję dodatkowego miejsca do siedzenia. Jeden mebel, a tyle możliwości!

Plastikowe czy drewniane skrzynie na zabawki?

Skrzynia będzie służyć wyłącznie do przechowywania zabawek, zapasowej pościeli lub innych rzeczy dziecka? A może pojemnik będzie używany tylko na zewnątrz, np. przy piaskownicy? W tych sytuacjach można pokusić się o skrzynię z plastiku. Trzeba jednak mieć na uwadze, że dziecko i tak może w każdej chwili usiąść czy stanąć na takim pojemniku. Jeśli tworzywo nie będzie wystarczająco wytrzymałe, wieko może pęknąć i zrobić maluchowi krzywdę.

Znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem są drewniane skrzynie na zabawki. Twarde drewno znosi większe obciążenia niż plastik i nie pęknie, jeśli na przykład na pokrywę spadnie książka czy inny ciężki przedmiot. Taka skrzynia przetrwa wiele lat i gdy dziecko podrośnie, można w niej przechowywać pościel, ręczniki, koce, poduszki czy inne dodatki. Drewnianej skrzyni można bez obaw używać jako siedziska czy stolika. Poza tym taki pojemnik wygląda estetycznie i łatwo można wybrać model pasujący do wystroju salonu, gabinetu czy pokoju dziecka.

Jaką skrzynię wybrać?

Zamykana skrzynia to doskonały sposób na szybkie posprzątanie zabawek, np. maskotek, klocków, układanek, puzzli, resoraków i innych. Nie trzeba nic układać, wystarczy wrzucić do środka i już. W dodatku skrzynia może pełnić różne funkcje – w razie wizyty gości można wykorzystać ją jako siedzisko czy dodatkowy stolik. Praktyczny pojemnik sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w świetlicy, przedszkolu czy klubie malucha. Ale gdzie kupić taki mebel?

Drewniane skrzynie na zabawki można zamówić chociażby w Leomark.pl. To sklep internetowy polskiego producenta zabawek i mebli – firmy Krakpol. W ofercie znajdują się różne pojemniki, między innymi:

  • skrzynia – ławeczka z oparciem;
  • mobilna skrzynia na kółkach;
  • skrzynie z kolorowym nadrukiem (m.in. zwierzątka, samochody, piraci, dinozaury);
  • skrzynia z kółkami i materacykiem.

W standardowej wersji skrzynie bez nadruku pomalowane są na neutralną biel, dzięki czemu będą pasować do innych mebli w pomieszczeniu i różnych aranżacji. Skrzynia z oparciem świetnie sprawdzi się zwłaszcza w stylu skandynawskim, rustykalnym i prowansalskim. Z kolei skrzynie z nadrukami wywołają szeroki uśmiech na twarzy dziecka. Maluch z pewnością chętniej posprząta zabawki, gdy będzie miał towarzystwo w postaci zwierzątek czy piratów. Jeśli skrzynia ma stać w salonie, wówczas warto rozważyć model z kółkami. Natomiast jeżeli pojemnik ma również pełnić funkcję siedziska, najlepiej wybrać skrzynię z miękką poduszką w zestawie.

Drewniane skrzynie na zabawki można obejrzeć na stronie sklepu: https://leomark.pl/skrzynie-dla-dzieci O ofertę można zapytać również telefonicznie pod numerem infolinii: +48 12 290 44 44 lub pisząc na adres: info@leomark.pl

8 strategii poprawy doświadczenia klienta w Call Center