Dlaczego warto zorganizować firmową wigilię?

główne_Evtrad events 1000x1000

Spotkania przy śledziku były powszechne w okresie PRL-u. Dziś są znane lepiej jako wigilie firmowe, które są doskonałą okazją do podsumowania wielu spraw i zamknięcia kolejnego roku działalności przedsiębiorstwa. Jeśli zastanawiasz się nad organizacją firmowej wigilii, sprawdź, dlaczego warto to zrobić. Agencja eventowa pomoże Ci dopiąć wszystkie szczegóły imprezy.

  1. Spotkanie dla wszystkich pracowników firmy
  2. Nagrody i podsumowania
  3. Organizacja wigilii firmowej prostsza niż myślisz!

Wigilia firmowa jest coraz częściej organizowana nie tylko w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach, ale również w niewielkich firmach. Agencja eventowa każdego roku przyjmuje liczne prośby o pomoc w przygotowaniu takiej imprezy, gdyż pracodawcy zdają sobie sprawę z korzyści, które niesie ze sobą coroczne spotkanie przy śledziku. Poznaj zalety organizowania wigilii firmowych.

Spotkanie dla wszystkich pracowników firmy

Jeśli chodzi o wydarzenia takie jak wigilia firmowa, Śląsk przoduje w liczbie organizowanych eventów tego typu. Wigilia firmowa w Katowicach, Gliwicach lub Chorzowie gromadzi pracowników kopalni oraz wielu innych dużych zakładów przemysłowych. Na spotkaniu wigilijnym pojawiają się również pracownicy lokalnych firm produkcyjnych, biurowców, a także sieci handlowych i usługowych. Agencja eventowa w grudniu organizuje setki imprez tego typu, a liczba zapytań o pomoc w przygotowaniu wigilii w firmie rośnie z roku na rok.

Agencja, która zajmuje się organizacja imprez na Śląsku, podkreśla, że wigilijne spotkanie to okazja do wspólnego świętowania wszystkich pracowników firmy. Przy jednym stole zasiadają ze sobą pracownicy różnych działów i zmian, którzy na co dzień nie mają możliwości spędzają czasu razem. Dzięki temu na spotkaniu wigilijnym w pracy polepsza się relacje pomiędzy różnymi członkami zespołu i ułatwia się im współpracę w następnym roku. Świąteczny czas sprawia, że wiele osób chętniej się integruje, dlatego impreza tematyczna z okazji Bożego Narodzenia to strzał w dziesiątkę.

Nagrody i podsumowania

Imprezy tematyczne zwykle mają na celu integrowanie pracowników, jednak wigilia w pracy może być dodatkowo okazją do podsumowania ostatniego roku w firmie. Na wigilii pracownicy mogą dowiedzieć się o planach rozwoju przedsiębiorstwa na kolejne miesiące, o zrealizowanych założeniach, sukcesach i innych ważnych wydarzeniach. Wigilia firmowa organizowana przez agencję eventową umożliwi profesjonalne przedstawienie każdego z tych faktów. Agencja nie tylko pomoże przygotować catering, ale również wesprze w tworzeniu ciekawych prezentacji podsumowujących działalność firmy. Dodatkowo na wigilii firmowej warto nagrodzić pracowników, którzy wyróżnili się w ostatnim roku. Przyznanie im nagród i gratulacji w obecności innych osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie jest prawdziwym dowodem uznania. Impreza kończąca rok może ponadto zastąpić jubileusz – organizacja gali jubileuszowej dla pracowników długo zatrudnionych w firmie może być bowiem połączona z wigilijnym spotkaniem.

events - impreza firmowa

Organizacja wigilii firmowej prostsza niż myślisz!

Organizacja imprez tematycznych, w tym wigilii firmowych, jest prosta i bezproblemowa, gdy korzysta się z usług agencji eventowej. Jej wsparcie w tym zakresie jest kompleksowe – obejmuje zarówno rezerwację sali oraz zamówienie cateringu, jak i przygotowanie oświetlenia, nagłośnienia, nagród dla pracowników itp. Dodatkowo agencja eventowe ze Śląska spełnia indywidualne prośby każdej firmy, dostosowując się do oczekiwań i potrzeb określonej grupy pracowników i ich pracodawcy.