Dlaczego krakowskie studentki kochają kosmetyki AVON? TOP 5 powodów

Portrait of Two Attractive Mixed Race Female Students Carrying Backpack on School Campus.

Kosmetyki marki AVON cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród kobiet w różnym wieku. Najczęściej to już nastolatki zaczynają interesować się produktami tej marki, a potem zachwycone kosmetykami pozostają im wierne przez wiele lat.

Sprawdziliśmy dlaczego studentki studiujące na różnych krakowskich uczelniach uwielbiają kosmetyki AVON i dlaczego wybierają tę markę spośród innych. Do najczęściej wymienianych przez dziewczyny powodów należały takie aspekty, jak:

  • Cena – produkty marki Avon są dostępne w świetnych cenach, a jak wiadomo dla studentek budżet odgrywa w większości bardzo ważną rolę. Często można znaleźć jest w wielu sezonowych i okolicznościowych promocjach i przecenach, które sprawiają, że można upolować kosmetyki z rabatem nawet o 3/4 taniej. Promocje są dostępne zawsze z wyprzedzeniem, dlatego przeglądając katalog AVON można przygotować prezenty świąteczne, urodzinowe czy podarunek z okazji dnia Matki.
  • Jakość – kosmetyki AVON są bardzo dobre pod względem jakościowym. Mimo tego, że nie posiadają wygórowanej ceny, ich jakości można być pewnym – jest przetestowana przez tysiące kobiet w Polsce. Wszystko to sprawia, że marka cieszy się bardzo dużym zaufaniem i zainteresowaniem wśród klientek oraz praktycznie nie zdarza się, żeby ktoś był niezadowolony z zakupionych przez siebie kosmetyków. Długotrwałe badania nad składem każdego z kosmetyków sprawiają, że ryzyko alergii czy podrażnień jest praktyczne znikome, co w znaczny sposób przekłada się na spostrzeganie marki przez krakowskie studentki.
  • Dostępność i wygoda – młode studentki z Krakowa zwracały także uwagę na zaletę kosmetyków AVON, która jest jednym z powodów dla których chętnie sięgają po produkty marki. Każdorazowo katalog z produktami można przejrzeć na stronie internetowej i tam zadecydować na jakie kosmetyki się decydujemy – nie musimy specjalnie fatygować się do drogerii czy sklepu, aby móc obejrzeć proponowane przez firmę kosmetyki. Potem wystarczy jedynie wysłać wiadomość czy zadzwonić do swojej konsultantki i czekać na zamówienie. Dziewczyny bardzo często umawiają się na odbiór kosmetyków w dogodnym dla siebie miejscu – zaletą jest to, że mogą to zrobić podczas krótkiej przerwy między zajęciami czy podczas okienka. Często także konsultantką jest po prostu znajoma z uczelni czy z akademika – to jeszcze bardziej skraca czas realizacji zamówienia i jest wygodniejsze.
  • Testowanie próbek – wiele studentek zwraca uwagę, że dostępność u konsultantek próbek (bądź możliwość ich zamówienia) jest bardzo korzystna, ponieważ można przetestować produkt przez zakupem pełnowartościowego opakowania. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie podczas zakupu podkładu, jak wskazują dziewczyny.
  • Przyjaźń – wiele dziewczyn wskazuje, że konsultantka AVON to jedna z najlepszych przyjaciółek! Bardzo często początek zamówień u początkowo nieznanej dziewczyny, kończyło się nawiązaniem dobrej znajomości. Poza tym – konsultantki doskonale znają się na kosmetykach. Kto lepiej od nich doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniej szminki czy koloru podkładu?

Interesuje Cię współpraca z AVON? Zacznij swoją karierę od strony http://moje-kosmetyki.eu