Dizzy Daisy Downtown

01

Hostel Dizzy Daisy z roku na rok powiększa swoją ofertę pokoi wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. W chwili obecnej oferujemy pokoje 2- i 3-osobowe połączone w studia z jedną łazienką na dwa pokoje, pokoje 2-osobowe z własną łazienką oraz pokoje 8-, 10- i 12-osobowe ze wspólnymi łazienkami, wyposażone w indywidualne, zamykane na klucz szafki dla każdego naszego gościa. Do dyspozycji naszych gości oddajemy także 3 apartamenty.

W ramach oferty hostelu mogą Państwo korzystać z pralki i suszarki by wyprać swoje ubrania. Gościom, którzy nie chcą w dniu przyjkazdu lub wyjazdu wędrować po mieście z bagażami oferujemy bezpłatną przechowalnię.

pobrane (3)Miejscem, w którym wszyscy turyści spotykają się jest common room znajdujący się tuż przy recepcji i wyposażony w telewizor z setkami kanałów i odtwarzaczem DVD. W common roomie można pograć na gitarze, napić się piwa z innymi turystami, wymienić spostrzeżenia z podróży, skorzystać z darmowej kawy czy herbaty a w aneksie kuchennym ugotować sobie obiad, lub też sprawdzić czy dziś recepcja nie przygotowała przypadkiem jakiegoś poczęstunku.

Obok znajduje się całodobowa recepcja, skąd zadzwonić można w dowolne miejsce na świecie za połowę stawki, gdyż hostel oferuje tanie rozmowy międzynarodowe. Na recepcji dowiemy się także o wszelkich wydarzeniach kulturalnych w mieście i uzyskamy większość potrzebnych informacji.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Krakowie:

Telefon: 12-442-03-71

Hostel: Dizzy Daisy Downtown
Adres: Kraków, ul. Pędzichów 9
Ilość miejsc: 80 miejsc noclegowych, 25 pokoi
Obiekt czynny: przez cały rok