Designerska armatura umywalkowa

bathroom-3245330_640

Aranżacja łazienki wcale nie jest tak łatwa, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Urządzając to pomieszczenie, powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko potrzeby wszystkich domowników, ale również zwrócić szczególną uwagę na funkcjonalność sprzętów i armatury. Poza tym, każdy z nas pragnie wykreować piękne i spójne wnętrze, w którym miło będzie się relaksować podczas odprężającej kąpieli, czy zabiegów pielęgnacyjnych. Obecnie wielką popularnością cieszą się nowoczesne, minimalistyczne aranżacje, w których pierwsze skrzypce gra przestrzeń, proste formy oraz surowe materiały. Jak zaaranżować łazienkę w nowoczesnym stylu i jakie triki wykorzystać, aby cieszyć się piękną i elegancką przestrzenią?

Aranżacja nowoczesnej łazienki

W nowoczesnych łazienkach bardzo ważną funkcję pełni przestrzeń i dostęp do naturalnego światła. Jeśli tylko istnieje taka możliwość, a łazienka jest duża, warto optycznie podzielić przestrzeń na trzy strefy: strefę przygotowania (umywalka z lustrem), toaletową, oraz wypoczynkową. Ponadto w nowoczesnych łazienkach szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na dobór odpowiednich płytek oraz armatury łazienkowej. Świetny wyborem mogą okazać się duże, białe płytki o strukturze marmuru, lub gres imitujący surowy beton. Wybierając armaturę, zdecydujmy się na proste bryły, o nowoczesnym, prostokątnym kształcie.

Nowoczesne, designerskie baterie umywalkowe

Urządzając łazienkę, nie zapominajmy o takich detalach jak baterie umywalkowe, czy wannowe. Warto zdecydować się na dobrej jakości baterie o nowoczesnym, oryginalnym designie. Bateria nie powinna być tylko przedmiotem użytkowym, który będzie zapewniał dostęp do bieżącej wody, ale również powinna mieć ponadprzeciętne walory estetyczne. W nowoczesnych, minimalistycznych, pełnych światła i przestrzeni łazienkach, to właśnie takie detale jak oryginalne baterie, mogą nadać całości wyjątkowego charakteru.

Piękno w nowoczesnym wydaniu

Subtelna, smukła bateria w kolorze szczotkowanego złota, wodospadowa bateria w bieli, a może kran w odważnej, geometrycznej formie? Tego typu oryginalne baterie znajdziecie w sklepie https://omstore.pl/collections/baterie-umywalkowe,  z pewnością będą ozdobą łazienki i podkreślą jej nowoczesny wygląd. Na rynku obecnie dostępna jest szeroka oferta wyjątkowych baterii umywalkowych, w wielu kuszących kształtach i w pełnej gamie kolorystycznej. Z pewnością znajdziesz model, który idealnie wpisze się w Twój gust oraz w charakter wnętrza łazienki. Część z nich wygląda jak małe dzieło sztuki, które w nowoczesnej łazience może być pięknie wyeksponowane i cieszyć oko swoją odważną formą.