Damski kożuch – jak go nosić stylowo?

winter-3016300_960_720

Obok parki – jednym z najmodniejszych stylem odzieży wierzchniej tej zimy jest kożuch damski. A najlepsza wiadomość jest taka, że udowodniono, że jest to ponadczasowy element garderoby, który jest tak wszechstronny, jak klasyczny. Można go wykończyć dżinsem lub ubrać pod niego ładną kwiecistą sukienkę. Tak czy inaczej, masz gwarancję, że przyciągniesz uwagę – nawet na krakowskim, zatłoczonym rynku!

Kontynuuj ten artykuł, aby zobaczyć kilka stylowych przykładów na dowód stwierdzenia powyżej, a następnie zacznij robić zakupy abyś miała kożuch, który możesz nazwać swoim własnym.

Kożuch idealny na weekend?

Dopełnij go grubym swetrem do pary z nieco krótszymi, rozszerzonymi dżinsami – idealny outfit do biegania na mrozie, szczególnie jeśli dopełnisz go stylowymi kozakami na płaskiej podeszwie.

Kożuch w francuskim stylu?

Stylizuj go z dwiema innymi klasycznymi elementami Twojej garderoby – pasiastą koszulką i czarnym dżinsem. Do tego zgrabna kopertówa i eleganckie botki – jesteś gotowa na romantyczną, zimową randkę!

Alternatywa? Kożuch w ulubionym kolorze plus sukienka. Co więcej – jest to najmodniejszy sposób noszenia Twojej kwiecistej sukienki w zimę.

Jesteś typem rebeliantki? Osiągnij ten nonszalancki klimat dzięki swobodnej graficznej koszulce i chustce (przywiązanej do torby), aby uzyskać kolorowy trend razem z nowo zakupionym kożuszkiem!

W tym sezonie naprawdę warto poszczycić się swoim kożuchem! Jest to nie tylko najmodniejszy i najbardziej praktyczny utwór, ale także:

  • luksusowy,

  • stylowy,

  • modny.

Tradycyjnie, powłoka kożucha wykonana jest ze skóry owczej, która została odłączona, pozostawiając tkaninę miękką. Syntetyczne wersje kożuchów zostały wprowadzone lata temu i nadal są bardzo popularne. To także utorowało drogę dla mnóstwa różnych wariacji klasycznych stylizacji z kożuchem, jako punktem centralnym.

Każdego sezonu projektanci dają pomysły na nowy look z kożuchem, a rok 2018/19 nie jest wyjątkiem w tej kwestii! Liczne domy mody pokazały to na swoich wybiegach i zrobiły z kożuchów swoje hity na tę zimę. Bawiąc się rozmiarami, kontrastującymi materiałami, stylami i kolorami, każdy z projektantów przerobił klasyczny kożuch na nowe i ekscytujące jego wersje, pozostawiając otwarte możliwości stylizacji na cały sezon.

Kolorystyczną inspirację czerpiemy z bogatych odcieni oliwkowych i szarości – ponieważ tworzą wysoki kontrast z wełnianymi kołnierzami i sprawiają, że jest to po prostu modowy bestseller. Nie oznacza to jednak, że zapominamy o tradycyjnym wielbłądzie i jasnobrązowych odcieniach, które nigdy nie wyjdą z mody.

W tym sezonie projektanci złożuli także hołd dla praktyczności tego elementu, dzięki czemu duże kieszenie są główną atrakcją kożuchów modnych w tym sezonie.

Baw się rozmiarami swojego kożuszka – z długim możesz uzyskać elegancki i wyrafinowany wygląd lub możesz też wybrać dłuższy lub zbyt duży, aby być jeszcze modniejszą! Twoje opcje stylizacji dla tego trendu są nieograniczone. Łącz kożuchy  z dżinsami, wyrzuć na białą koszulkę – niezależnie od tego, w którą stronę się wybierasz, nigdy nie zabraknie modnego klimatu z kożuchem!